Szukaj

Ale romantycznie! Margaret ze swoim przystojnym chłopakiem komentują plotki o ciąży! [WIDEO]

Margaret ciąża KaCeZet

Margaret nie jest w ciąży

Czy Margaret jest w ciąży? Gwiazda wreszcie odniosła się do krążących od kilku dni plotek, jakoby spodziewała się dziecka. Artystka opublikowała na Instagramie zabawny film z udziałem swojego chłopaka, rapera KaCeZet.

Margaret ma za sobą bardzo pracowity okres. Przez ostatnie tygodnie przygotowywała się do festiwalu Melodifestivalen, którego zwycięzca automatycznie staje się reprezentantem Szwecji na Eurowizji. Polka niestety nie awansowała do finału, jednak zajęła bardzo dobre, piąte miejsce. Warto przy okazji podkreślić, że Margaret wielokrotnie powtarzała, iż nie zależało jej na wygranej, a głównie na promocji nowego utworu za granicą. Efekt osiągnięty – Tempo w kilka godzin po premierze dotarło do drugiego miejsca szwedzkiej listy iTunes, a to z pewnością nie koniec sukcesów.

Kiedy Gosia przygotowywała się do występu w Malmo, jej chłopak, Piotrek Kozieradzki – znany jako KaCeZet, udostępnił w sieci następujący wiersz:

Razem zasadziliśmy ziarno

czekamy na „ten dzień”

czemu dziś jesteś w Malmo?

coś ci przekazać chcę

zasadziliśmy ziarno

czekamy na „ten dzień”

ty znowu lecisz w radio

ja w Wawie ty w Malmö

pokaż im tempo

chociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presją

ludzie nie czują jak może męczyć splendor

Fani i media natychmiast zinterpretowały to jako radosną nowinę  i wniosek był jeden – Margaret jest w ciąży. Domniemania były jednak błędne. Artystka wróciła do Polski, zobaczyła nagłówki artykułów, komentarze fanów i nagrała wyjaśnienie InstaStory. Słychać wyraźnie, że wokalistkę rozśmieszyły ostatnie plotki:

Kochanie, zasadzisz mi ziarno? – pyta Margaret swojego chłopaka, który odpowiada: – Na wiosnę.

W tle słychać dyskretny śmiech. Zobaczcie to zabawne wideo.

Margaret skomentowała swoją przegraną w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019!

Eurowizja 2019: Margaret poza finałem szwedzkich preselekcji. Do ostatniej chwili walczyła o awans! Zobacz występ [WIDEO]

Margaret jest w ciąży?! Cały Instagram zobaczył piękny wpis jej chłopaka


Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?

×