Kajra złamała serca widzów „Tzg” opowieścią o śmierci ojca. Była w ciąży, gdy doszło do tragicznych scen

Magdalena Kajrowicz

Magdalena Kajrowicz

Magdalena Kajrowicz w Tańcu z gwiazdami opowiedziała o śmierci ojca. Była w szóstym miesiącu ciąży, gdy doszło do tragicznych scen. Co się wydarzyło?

Magdalena Kajrowicz od wielu lat jest związana z aktorstwem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała na studiach, gdy grała w produkcjach reżyserii Agnieszki Holland oraz Michała Kwiecińskiego. Wystąpiła również w kilku filmach bollywoodzkich. Gościła też na małym ekranie. Pojawiła się w serialach takich jak m.in. M jak miłość, Blondynka oraz Prawo Agaty.

Popularność zdobyła u boku swojego męża, Sławomira. Założyli zespół, który stał się bardzo popularny. Małżonkowie nie narzekają na brak pracy. Regularnie nagrywają i udostępniają nowe piosenki, które w mig stają się przebojami.

Magdalena Kajrowicz opowiedziała o śmierci ojca. Doszło do tragicznych scen

Magdalena Kajrowicz jest jedną z uczestniczek nowej edycji Tańca z gwiazdami. Pod okiem Rafała Maseraka szlifuje swoje taneczne umiejętności i radzi sobie świetnie. Dowodem może być fakt, że już w trzecim odcinku za zmysłową rumbę zdobyła komplet 40 punktów.

Zanim Magdalena znalazła się na parkiecie, wyemitowano materiał nagrany w Wałbrzychu, skąd pochodzi piosenkarka. Podkreśliła, że rodzice musieli ciężko pracować, by ona i jej brat mogli kontynuować edukację:

Pochodzę z rodziny średniej klasowej, rodzice musieli ciężko pracować, żebyśmy mogli się z bratem wykształcić.

Magdalena Kajrowicz zdradziła, że działka to ulubione miejsce jej mamy oraz zmarłego taty. Ojciec piosenkarki zmarł na ławce obok swojej córki. Ta była wówczas w szóstym miesiącu ciąży:

Pewnego dnia przyszedł mój tata, usiadł na ławce i zasnął. Byłam wtedy w szóstym miesiącu ciąży.

Gdy taniec dobiegł końca, Kajra powiedziała, że żałuje, iż jej ojciec nie miał okazji poznać Kordiana. Przypomnijmy, że Magdalena Kajrowicz i Sławomir zostali rodzicami 9 września 2016 roku. Chociaż strzegą prywatność syna, zdarza się, że wypowiadają się na jego temat. Tak było m.in. w 2017 roku, gdy w rozmowie z Jastrząb Post podkreślali, że chłopiec towarzyszy im na co dzień:

Nasz synciu jest niesamowicie grzecznym chłopcem i współpracującym. Jeździ z nami również na plan czy w programie kibicuje też w garderobie i na co się z nim umówimy to tak jest. Jeżeli ma spać w godzinach koncertu to śpi, co do minutki mamy to ustalone.

Dumni rodzice podkreślali też, że ich dziecko jest niesamowicie grzeczne.


Magdalena Kajrowicz z mamą

Magdalena Kajrowicz z mamą

Magdalena Kajrowicz z mamą

Magdalena Kajrowicz z mamą

Magdalena Kajrowicz z mamą

Magdalena Kajrowicz z mamą

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękna mama ,piękna córka,skromna,dobrze wychowana,bardzo lubię Kajrę i mocno kibicuję

 • Gość pisze:

  No bardzo mi przykro ,mój ojciec pojechał do sanatorium i tam zmarł a ja byłam w trzeci m miesiącu i co ? musiałam myśleć o Nas .

 • kasia pisze:

  chybac zapomiała założyc majtek kara czy jak tosie pisze

  • Rene pisze:

   A po czym wnioskujesz? Bo suknie koronkowe w tańcu z gwiazdami mają pod spodem cieliste podszycie i wygląda to jakby przebijało ciało, a to tylko materiał. Taka ciekawostka…..

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie ma lekko kazdy kiedys umrze oto chodzi najpierw podatnicy potem baba z podlasia a na końcu darmozjady takie są zasady koscioła urzedów zusu niestety pedof..l dzieciorób ku..wa i złodziej nie będzie mi mówił pierd..ł jak mam źyc mi a reszta mnie ch..j obchodzi i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×