Szukaj

Gessler nagrała życzenia wideo dla fana. Internauta: „Madzia już po jednym głębszym”. Riposta gwiazdy zrobi wam dzień

Magda Gessler

Magda Gessler nagrała życzenia wideo dla fana. Jeden z internautów zarzucił, że wcześniej spożywała alkohol. Restauratorka nie pozostawiła tego bez reakcji. Jej celna riposta zwala z nóg. 

Magda Gessler od 2010 roku występuje w programie Kuchenne rewolucje. Wyciąga pomocną dłoń do podupadających restauracji i stara się przywrócić im dawny blask. Chociaż telewizyjne show cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i lokali, które się do niego zgłaszają, nie wszystkie metamorfozy udaje się utrzymać.

Jedna z warszawskich restauracji, w której Gessler gościła w 2019 roku, podjęła decyzję, by zrezygnować ze zmian, które zaproponowała. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Gessler spełnia się nie tylko w roli gwiazdy TVN, ale od niedawna czas spędza też ze swoją wnuczką, uroczą Neną. Niedawno świętowała pierwszy Dzień Babci. Na Instagramie jej córki Lary pojawiło się rozkoszne nagranie, które poruszy nawet najtwardsze serce.

Zobacz: Wnuczka bawi się włosami Gessler. Rozkoszne nagranie jest prezentem na Dzień Babci

Magda Gessler nagrała wideo dla fana. Internauta zarzucił, że piła alkohol

Gessler, chociaż nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, które z każdym dniem zyskuje nowych obserwatorów. W niedzielny wieczór to właśnie tam opublikowała filmik, w którym składa życzenia jednemu z internetowych twórców. W nagraniu powiedziała, że czeka na niego prezent — szarlotka, o której z pewnością marzył całe życie.

Kochany Macku z #mniesmieszy, mezczyzno tak slodki jak najslodsze jabluszko. Czlowiek tylko raz w zyciu konczy 35 lat… z tej okazji zycze ci duzo szczesxia, smiechu i zeby kazda Twoja szarlotka byla wypelniona po brzegi pysznymi polskimi jablkami! Rozsmieszaj mnie dalej. Nie mam dla Ciebie przepisu na zycie ale mam wybitny przepis na ciasto. (zachowano pisownię oryginalną)

Pomysł gwiazdy TVN-u podobał się większości internautów, którzy w komentarzach doceniają jej gest i kreatywność, a także składają życzenia. Nie wszystkim przypadł jednak do gustu. Jedna z pań napisała, że restauratorka wygląda tak, jakby była pod wpływem alkoholu:

Madzia już po jednym głębszym.

Magda Gessler postanowiła zareagować. Odpowiedziała zdaniem, które z pewnością zrobi wam dzień 🙂

a ty bo dawcę spermy hieny 🙂 🌶smacznego !!! Masz większy mózg / może spróbuj innej .. tej pod ręka …. ha ha //  (zachowano pisownię oryginalną).

Trzeba przyznać, że to naprawdę cięta riposta, na taką mogła pozwolić sobie tylko królowa TVN.


Magda Gessler ripostuje internautkę

Magda Gessler ripostuje internautkę

Magda Gessler składa życzenia

Magda Gessler składa życzenia

magdagessler_official_141995698_434306734426746_3388550217658192139_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×