Nie dacie wiary! Szczuplutka jak igiełka Magda Gessler szaleje na 18-tych urodzinach gwiazdy TVN! Zdjęcie sprzed 25 lat robi furorę w sieci!

Magda Gessler przepis na karpia

Magda Gessler przepis na karpia

Magda Gessler z Marcinem Tyszką 25 lat temu

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie ze swoich 18-tych urodzin. Fotograf pozuje na fotce ze szczupłą Magdą Gessler. Zobacz jak restauratorka wyglądała 25 lat temu.

Magda Gessler jest obecnie niezaprzeczalną królową TVN-u. Słynna polska restauratorka w branży kulinarnej nie ma sobie równych, zatem nieustannie zajmuje fotel lidera. Magda jest ogromnym autorytetem dla restauratorów, jak również inspiracją dla wielu polskich kobiet. Gessler to aktualnie marka sama w sobie. Oprócz swojej brawurowej kariery Magda jest szczęśliwie zakochana w przystojnym Waldemarze, zatem jej życie to prawdziwa bajka.

Magda Gessler zna swoją wartość, mimo że nie wygląda obecnie jak modelka, jest wzorem do naśladowania. Restauratorka zachwyca swoim podejściem do życia, ma ogromny dystans do siebie. Jej szalone kreacje odzwierciedlają kolorową duszę. Okazuje się jednak, że 25 lat temu Magda Gessler była szczupła jak igiełka, wyglądała prawie jak zawodowa modelka.

Fakt ten wyjawił ostatnio jej przyjaciel, Marcin Tyszka, który wkleił szałowe zdjęcie ze swoich 18-tych urodzin z hotelu Bristol:

Rok 1994 … kawa z Magdą Gessler w hotelu Bristol w Warszawie. Pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji U Fukiera. Tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy ? Lara Gessler miałaś wtedy 5 lat – napisał Marcin.

Faktycznie Magda Gessler wyglądała fenomenalnie! Również Marcin był już wówczas przystojniakiem w szałowym golfiku. Zdjęcie przyjaciół sprzed lat wywołało prawdziwą internetową rewolucję. Fani zasypali Marcina miłymi komentarzami:

  • O rzesz!
  • Zmieniliście się ale nie tak wiele żeby Was nie rozpoznać wciąż młodzi i piękni
  • Niezmienni tak po prostu
  • Fajnie jest wrócić do starych zdjęć sprzed lat i zobaczyć jacy kiedyś byliśmy piękni i młodzi. Chociaż teraz tez nam wcale niczego nie brakuje!!
  • Nie poznałam w pierwszej chwili
  • Wow, piękni i młodzi
  • Ach co to były za czasy!

Zobaczcie, jak Magda Gessler wyglądała ćwierć wieku temu.

Odmieniona Magda Gessler w nowej fryzurze. Po jej słynnych lokach nie ma śladu! Reakcja fanów?

Piękność to mało powiedziane! Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości!

Tadeusz Muller zdradza kulisy show „Starsza Pani musi fiknąć”. Jakie atrakcje zafundował Magdzie Gessler?


Magda Gessler z Marcinem Tyszką sprzed 25 lat

Magda Gessler z Marcinem Tyszką sprzed 25 lat

Marcin Tyszka i Magda Gessler

Fotografia: screen z Instagram.com

Magda Gessler, Marcin Tyszka i Lara Gessler

Magda Gessler, Marcin Tyszka i Lara Gessler Fot. screen z Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×