Mafia groziła Magdzie Gessler. Życie jej bliskich było zagrożone. Lara podzieliła się przykrym wspomnieniem

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Lara Gessler opowiedziała o dzieciństwie. Groziło jej spore niebezpieczeństwo. Córka Magdy Gessler podzieliła się wstrząsającymi szczegółami.

Magda Gessler od ponad dekady zmienia oblicze polskiej gastronomii. W programie Kuchenne rewolucje wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających lokali i przywraca restauracjom dawny blask. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Telewizyjne show sprawiło, że jego prowadząca stała się bardzo popularna w całej Polsce.

Lara Gessler o dzieciństwie. Jak wyglądała codzienność córki Magdy Gessler?

Magda przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Wkrótce pojawi się jej autobiografia, w której zdradzi skrywane dotąd sekrety. Opisze m.in. swoją drogę na szczyt:

Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery.

W książce pojawi się nie tylko opowieść gwiazdy, ale także jej bliskich. Jedną z nich jest Lara Gessler. Z krótkiego materiału promocyjnego, który właśnie trafił do sieci, wynika, że opowie o swoim dzieciństwie. W rozmowie wideo ujawniła, że mafia chciała ściągnąć od jej mamy haracz, ta nie chciała się zgodzić. Dlatego jej życie było w niebezpieczeństwie:

Naprawdę to, co ona ma w tej chwili to jest małe miki w porównaniu do tego, jak oni żyli w tych latach 90. kiedy faktycznie na starówkę weszła mafia, chciała zbierać haracze. Ona się nie zgadzała na to, więc my byliśmy narażeni cały czas.

Lara Gessler dodała, że niemal przez całą dobę towarzyszyła jej ochrona:

To były momenty, kiedy bardzo popularnym sposobem zarobku było porywanie dzieci. Mieliśmy ochronę 24/7, panów z BOR-u, bardzo fajnych, którzy byli z nami cały czas. Jeździli z nami na wakacje. Ja się budziłam, oni robili pompki. Nie chciałam w nocy spać, dawali mi magazynek. Ja sobie wkładałam naboje, wyjmowałam naboje […] Wychowałam się z nią jako mamą w dość egzotycznym domu, wolnościowym bardzo.

Biografię Magdy Gessler można kupić w przedsprzedaży, która potrwa jeszcze ponad miesiąc.


Lara Gessler o dzieciństwie

Lara Gessler o dzieciństwie

Lara Gessler o dzieciństwie

Lara Gessler o dzieciństwie

Lara Gessler o dzieciństwie

Lara Gessler o dzieciństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×