Maffashion opowiedziała, jak się czuje po rozstaniu z Fabijańskim i medialnej aferze. Szczere wyznanie zainteresuje jej fanów

Maffashion wydała oświadczenie

Maffashion wydała oświadczenie

Maffashion po trudnym i bardzo medialnym rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim wraca do social mediów. Gwiazda odpowiedziała na kilka pytań fanów. Zdradziła, jak się czuje po głośnej aferze.

Maffashion i Sebastian Fabijański byli jedną z najbardziej tajemniczych par rodzimego show-biznesu. Zaczęli się ze sobą spotykać w 2019 roku i szybko doczekali dziecka. Związek długo trzymali z dala od mediów i Instagrama. Nie pojawiali się razem na branżowych imprezach i nie pozowali na ściankach. W social mediach na palcach jednej ręki można policzyć wspólne kadry, które Julia wrzuciła do sieci. Wydawało się jednak, że z dala od blasku fleszy wiodą bardzo szczęśliwe życie.

Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia o rozstaniu, a po serii artykułów Maffashion jako pierwsza potwierdziła, że nie jest już z ojcem swojego syna. Aktor był bardziej wylewny i portalowi Pudelek udzielił wywiadu rzeka, w którym przyznał, że zdradzał partnerkę.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – wyznał odważnie.

Maffashion zdradza, jak się czuje po rozstaniu z Fabijańskim

Rozstanie Maffashion i Sebastiana odbiło się szerokim echem w plotkarskiej prasie. Najpierw para mierzyła się z docinkami Rafalali, u której aktor spędził noc po imprezie, a wywiad artysty dolał jeszcze oliwy do ognia. Julka na jakiś czas mocno ograniczyła swoje wpisy w social mediach, ale powoli wraca do swoich zajęć.

Aby zaakcentować początek nowego życia, postanowiła zmienić fryzurę i przefarbowała włosy na różowo. Dokładnie tak samo nosiła się, zanim w jej życiu pojawił się Fabijański. Zaczęła też znowu sporo publikować, a nawet szczerze odpowiedziała na kilka pytań od fanów. Jedno dotyczyło tego, jak czuje się po rozstaniu i ciężkich chwilach, które przeszła.

Czy u Ciebie wszystko w porządku? Trzymasz się? – zapytała fanka.

Influencerka nie unikała odpowiedzi na osobiste pytania i odpisała w taki sposób, że na pewno uspokoiła zaniepokojonych fanów.

Dziękuję. Stabilnie. Od teraz tylko lepiej. Ścisk – napisała.

Oprócz pytań Maff dostała też wpisy ze słowami wsparcia i podziwu. Widać, że powoli wychodzi na prostą i idzie po swoje. To na pewno jest dobra wiadomość dla jej sympatyków.


Maffashion

Maffashion

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×