Madzia z „Big Brothera” nową gwiazdą hitowego show! W czym ją zobaczymy?

Madzia Wójcik zdjęcia

Madzia Wójcik zdjęcia

Madzia Wójcik dostała nowy program. Gwiazda pojawi się w kultowym programie. Zobacz, gdzie wystąpi i kiedy emisja odcinków z jej udziałem. 

Madzia Wójcik, kiedy zgłosiła się do Big Brothera, z pewnością nie spodziewała się, że udział w reality-show wywróci jej życie do góry nogami. Nie tylko wygrała program, ale także znlazła w nim miłość życia i zdobyła niesamowitą popularność. Dzięki temu, przed celebrytką otworzyły się drzwi do show biznesu.

Zobacz: Ameryka Express: TVN walczy o udział znanej pary! Ona jest na tak, on jeszcze się waha! [AKTUALIZACJA]

Madzia Wójcik w Azja Express. Z kim w duecie?

Madzia Wójcik dostała nowy program. Jak informuje Super Express gwiazda będzie jedną z uczestniczek programu Azja Express. Telewizyjne show na antenie TVN zadebiutuje już wiosną, a poprowadzi go Daria Ładocha, która przejęła fuchę po Agnieszce Woźniak-Starak. Czy gwiazda wybrała już partnera?

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w Big Brotherzelub zwycięzcę drugiej edycji show, którą TVN 7 pokaże tej jesieni – czytamy w tabloidzie.

Na ten moment Madzia nie potwierdziła doniesień tabloidu. Jeśli jednak okażą się one prawdą, fani wielbicielki jednorożców z pewnością będą bardzo zadowoleni.

Zobacz: Adam Zdrójkowski komentuje udział w „Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Madzia Wójcik wygrała program Big Brother

Magda Wójcik to zwyciężczyni pierwszej edycji Big Brothera w TVN7. Wygrała program w 2019 roku i od początku emisji reaktywowanego po latach formatu była w ścisłym gronie faworytów. Podobno impulsem do wzięcia udziału w castingu było dla Magdy rozstanie się z chłopakiem i chęć zmian. Magda weszła do domu Wielkiego Brata w pierwszym składzie 17 marca 2019 r. Natychmiast zdobyła sympatię mieszkańców oraz widzów. Dała się poznać jako osoba przyjazna, otwarta i tolerancyjna.

Stawką programu była popularność, 100 000 zł i samochód. Finał odbył się 16 czerwca. Magda rywalizowała w nim z trzema mężczyznami. Czwarte miejsce zajął Radek Palacz, trzecie Igor Jakubowski, a drugie Bartek Boruc. Magda otrzymała najwięcej głosów widzów i została zwyciężczynią reaktywowanego po 11 latach show.

View this post on Instagram

❤️???????? #BigBrotherPolska

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Zobacz: Co dalej z „Ameryką Express”? Słowa Agnieszki Woźniak-Starak nie pozostawiają wątpliwości! [WIDEO]

 


Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik - nowe zdjęcie na Instagramie

Madzia Wójcik - nowe zdjęcie na Instagramie

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×