NewsyMadzia i Oleh z "Big Brothera" zatrzymani przez policję! Tak zakończyło się ich przyjęcie urodzinowe!

Madzia i Oleh z "Big Brothera" zatrzymani przez policję! Tak zakończyło się ich przyjęcie urodzinowe!

Oleh i Madzia
Oleh i Madzia
Zuza Maciejewska
09.08.2019 13:51

Madzia Wójcik nie tylko wygrała Big Brohtera, ale także odnalazła w programie miłość życia. W domu naszpikowanym kamerami zznała Oleha Riaszeńczewa, który jeszcze w trakcie show wyznał jej miłość. Chociaż program się zakończył, Oleh i Madzia dalej się spotykają. Zakochani spędzają nie tylko czas we dwoje, ale także chętnie odwiedzają przyjaciół. Tak, jak ostatnio, kiedy wyskoczyli na imprezę do znajomych, którą błyskawicznie pochwalili się w sieci:

Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno:) Dużo miłości każdemu życzę. #chybanapewno #madziolo - podpisał zdjęcie na Instagramie Oleh.

W czwartek także mieli powody do świętowania – Oleh celebrował swoje 21 urodziny, z tej okazji o północy rozpoczęła się impreza, która trwała całą dobę. Solenizant w dniu swojego święta zrezygnował z picia alkoholu. Zakochani, w ramach atrakcji, postanowili przejechać się po Warszawie autem, które w programie wygrała Madzia. Jak poinformowała Wójcik, w pewnym momencie ich samochód zatrzymała policja. Podczas wyrywkowej kontroli, chcieli sprawdzić trzeźwość kierowcy:

– Są dzisiaj urodziny Olo, jesteśmy mega grzeczni, nikt nic nie pił, no make-up – przyznała Magda.– Właśnie sobie myślę, że dobrze, że swoich urodzin nigdy nie świętuję, bo gdybym świętował, to lipa by była – dodał Oleh.

Na szczęście kierujący pojazdem Oleh był trzeźwy i nie został ukarany mandatem. Po zakończonej kontroli, policjant wrócił do auta zakochanej pary i zapytał, czy nie złamali ostatnio prawa, bo kojarzył ich twarze. Para przyznała, że to pewnie przez fakt, że widział ich w telewizji.

  • Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach
  • Madzia i Oleh imprezowali w piątkowy wieczór
  • Oleh z Big Brothera imprezował w piątkowy wieczór
  • Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera
  • Magda Wójcik i Julia Wieniawa na MTV EMA 2017
  • Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017
  • Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie
  • Madzia z Big Brothera w kolorowej stylizacji - Open'er 2019
  • Madzia Wójcik wysyła znak pokoju przed siedzibą TVN
[1/9] Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także