Szukaj

Maciej Stuhr zakpił z Doroty Wellman. Reakcja dziennikarki? Tak oburzonej jej jeszcze nie widzieliśmy

Dorota Wellman, Maciej Stuhr

Dorota Wellman, Maciej Stuhr

TVN wiosenna ramówka 2021: stacja zaprezentowała program na najbliższe miesiące. W trakcie emisji programu nie brakowało zabawnych przerywników. Na jaw wyszło, że Dorota Wellman w przeszłości była zła na Macieja Stuhra. Za co?

Wiosenna ramówka TVN co roku startuje już pod koniec lutego lub na początku marca, a w telewizji rozpoczynają się kontynuacje dobrze znanych formatów oraz pojawiają się dziesiątki nowości – zupełnie nieznanych dotąd programów czy seriali. Stacja przygotowała prezentację oferty programowej TVN, TVN7, TTV, Player.pl oraz kanałów tematycznych Grupy TVN Discovery Polska na najbliższe miesiące. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Imprezę Jesteśmy w domu! poprowadzili Marcin Prokop oraz Paulina Krupińska. W trakcie nagrania nie brakowało wielu zabawnych sytuacji. Na jaw wyszło, że jedna z dziennikarek Dzień Dobry TVN była w przeszłości zła na znanego aktora.

Dorota Wellman była zła na Macieja Stuhra. Dlaczego?

Prezentacja wiosennej ramówki TVN, to doskonała okazja, by przypomnieć o sobie widzom. W tym roku, przez pandemię koronawirusa, w studio TVN nie pojawiło się zbyt wiele gwiazd, jednak to nie oznaczało nudy. Producenci zadbali o to, aby nie zabrakło zabawnych momentów oraz ciekawych przerywników.

W trakcie ramówki można było przyjrzeć się, jak wyglądały castingi, do najnowszych produkcji TVN. Najbardziej skupiono się na formacie Szadź. W thrillerze wystąpili m.in. Aleksandra Popławska Maciej Stuhr. To on brylował na castingu, prezentując swoje możliwości. Po jego emisji ponownie przenieśliśmy się do prowadzących, których rozmowa zaczęła zmierzać w nieoczekiwanym kierunku.

Właśnie tak wyglądały castingi do seriali Playera – powiedziała Krupińska.

Po chwili odezwał się pełen powagi Marcin Prokop, któremu przypomniało się, jak Maciek wcielał się niegdyś w postać jego partnerki z Dzień dobry TVN:

Maciek to niesamowity aktor. Potrafi zagrać nie tylko kota, nie tylko długopis, ale też kiedyś nawet zagrał Dorotę Wellman w pewnej parodii i… – zaczął Prokop.

W słowo weszła mu Krupińska, która nie widziała tego występu i była ciekawa, jak zareagowała na niego Dorota Wellman:

Z jakim skutkiem? – przerwała mu Krupińska.

Z odpowiedzi Marcina jasno wynika, że Dorota była oburzona tym, co zobaczyła i dała popalić Stuhrowi:

Nie skończyło się to dobrze. Dostał mokrą ścierką. Jak to Dorota, go zdzieliła – dokończył Marcin.

W krzyżowym ogniu pytań Doroty

Posted by Maciej Stuhr on Monday, October 5, 2015

Trzeba przyznać, że Maciej Stuhr to aktor o stu twarzach i wypadł przekomicznie w roli Doroty Wellman. Widzieliście już kiedyś to nagranie?


Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Maciej Stuhr jako Dorota Wellman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×