Wiosenna ramówka TVN 2021 – kreacje gwiazd. Małgorzata Rozenek, Magda Różczka, Dominika Kulczyk

TVN wiosenna ramówka 2021

TVN wiosenna ramówka 2021

TVN wiosenna ramówka 2021: stacja zaprezentowała program na najbliższe miesiące. Kto się pojawił na imprezie? Jakie kreacje wybrały gwiazdy? Jaką ofertę dla widzów przygotowała stacja?

Wiosenna ramówka startuje zawsze już pod koniec lutego lub na początku marca, a w telewizji rozpoczynają się nie tylko kontynuacje dobrze znanych formatów, ale także dziesiątki nowości – zupełnie nowych programów czy seriali. Stacja przygotowała prezentację oferty programowej TVN, TVN7, TTV, Player.pl oraz kanałów tematycznych Grupy TVN Discovery Polska na najbliższe miesiące. Imprezę Jesteśmy w domu! poprowadzili Marcin Prokop i Paulina Krupińska.

Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show jakiego nie było dotąd w telewizji. Zabierzemy widzów do inspirującego i rozrywkowego świata wciągających fabuł, przyjemnej rozrywki, opowieści o ludziach, inspiracjach, które w czasach gdy możemy o wiele mniej niż kiedyś, stają się codziennym towarzyszem. Do miejsca, które nie tylko jest odskocznią od codzienności, ale także powoduje, że każdy z nas może złapać wiatr w żagle! Na pewno zaskoczymy widzów nowym, świeżym spojrzeniem – zapowiedział show Edward Miszczak.

Kto się pojawił? Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Co proponuje widzom stacja?

Wiosenna ramówka TVN 2021. Kreacje gwiazd na imprezie

Prezentacja wiosennej ramówki TVN to doskonała okazja, by przypomnieć o sobie widzom. Gwiazdy dołożyły wszelkich starań, by zachwycić stylizacjami. Z gracją prezentowały piękne stroje, idąc po wybiegu, gdy zapowiadano programy z ich udziałem.

Kreacje gwiazd na wiosennej ramówce TVN 2021 z pewnością miesiącami będą komentowane przez krytyków mody i fanów. W niedzielny wieczór podziwialiśmy między innymi:

  • Małgorzata Rozenek,
  • Magdalena Boczarska,
  • Magda Gessler,
  • Mateusz Gessler,
  • Magdalena Różczka,
  • Piotr Kraśko,
  • Dominika Kulczyk.

Wiosenna ramówka TVN 2021. Co nowego proponuje widzom stacja?

Oprócz sprawdzonych formatów pojawią się między innymi dwa nowe seriale: Tajemnica zawodowa z Magdaleną Różdżką i Cezarym Paurą, a także Lab – produkcja o pracy nowoczesnego laboratorium kryminalistycznego.

Oprócz tego będziemy mogli oglądać kolejne sezony Kuchennych rewolucji, Milionerów, show Kuby Wojewódzkiego, Master Chef Junior, Ukrytą prawdę czy Chyłkę. 


Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2021

Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2021

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021

Magda Boczarska – TVN wiosenna ramówka 2021

Magda Boczarska – TVN wiosenna ramówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×