TVN stworzył nowy duet! Marcin Prokop i Paulina Krupińska poprowadzą razem program

Paulina Krupińska i Marcin Prokop

Paulina Krupińska i Marcin Prokop

Paulina Krupińska właśnie zaprosiła fanów na wiosenną ramówkę stacji TVN. Gwiazda poprowadzi ją razem ze swoim kolegą z Dzień Dobry TVN - Marcinem Prokopem.

Początek roku to czas kiedy wszystkie stacje telewizyjne przygotowują widzów do wiosennej ramówki. Premierowe odcinki większości reality shows zostały wyemitowane pod koniec zeszłego roku. Teraz producenci przygotowali dla fanów kolejne odsłony najbardziej popularnych programów, ale także dobrze znane i lubiane hity. Nie zabraknie na pewno seriali, programów publicystycznych, czy tak lubianych przez widzów formatów, których bohaterami są największe gwiazdy. W tym roku prezentacja ramówki TVN będzie zupełnie inna. Co przygotowała stacja?

Marcin Prokop to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od ponad 12 lat jest jednym z prowadzących uwielbianą przez widzów śniadaniówkę. Do obsady Dzień Dobry TVN wiosną zeszłego roku dołączyła także Paulina Krupińska. Była Miss Polonia spotkała się z ogromną sympatią widzów, co wyrażają oni w komentarzach po każdym kolejnym odcinku z jej udziałem. Gwiazda tworzy na ekranie duet z Damianem Michałowskim. Teraz będzie mogła się sprawdzić w zupełnie nowej roli. Razem z Marcinem poprowadzi wiosenną ramówkę stacji TVN.

Wiosenna ramówka TVN: Marcin Prokop i Paulina Krupińska w duecie

Pandemia koronawirusa mocno zmieniła cały show-biznes. Od dłuższego czasu nie odbywają się już wydarzenia, które gromadzą tłumy gwiazd oraz fanów. Stacje mocno dbają o reżim sanitarny i pilnują tego, by nagrania odbywały się w bezpiecznych warunkach. Tak też będzie z najnowszą, wiosenną ramówką stacji TVN.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Jesteśmy w domu”, a nową ofertę stacji przedstawią widzom Marcin i Paulina, którzy pierwszy raz razem poprowadzą ramówkę stacji. Prowadzący śniadaniówkę właśnie pochwalili się fanom, że będą mogli zobaczyć ich razem na ekranie. Wcześniej pojawili się już w duecie jako prowadzący na Gali French Touch. Ubrana w piękny kobaltowy kombinezon projektu Violi Piekut zaprosiła fanów na transmisję na żywo, a na zdjęciu towarzyszy jej nie mniej elegancki Marcin Prokop, który strojem idealnie dopasował się do współprowadzącej.

Jakby na to nie patrzeć, wysokiego mam kolegę. Śmiało mogę nosić szpilki. Zapraszamy z @_marcinprokop_ na wyjątkowe show „Jesteśmy w domu” w niedziele 14 lutego o godz. 20:05, w którym zostanie zaprezentowana wiosenna oferta programowa.

Fani nie mogą się napatrzeć na zdjęcie i komplementują nowy duet stworzony przez TVN.

  • Pięknie wyglądacie.
  • Paulina dla mnie jesteś super, piękna inteligentna i odważna, uwielbiam takie kobiety.
  • Super duet. Już nie mogę się doczekać.

Wspólny debiut Pauliny i Marcina oraz nową ofertę premierową stacji będziecie mogli zobaczyć 14 lutego o godzinie 20:05.


Paulina Krupińska i Marcin Prokop - wiosenna ramówka TVN

Paulina Krupińska i Marcin Prokop - wiosenna ramówka TVN

Gala French Touch Marcin Prokop, Paulina Krupińska,

Gala French Touch Marcin Prokop, Paulina Krupińska,

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×