Maciej Dowbor dotyka jąder na oczach fanów. „Trening macania klejnotów”. Wszystko w słusznej sprawie

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor zamieścił w sieci nagranie, na którym widzimy go dotykającego jąder. Prezenter swoim zachowaniem chciał zwrócić uwagę na ważny problem. Jak zareagowali internauci?

Maciej Dowbor przed kamerami zadebiutował wiele lat temu. Prezenter od dawna związany jest ze stacją Polsat, a taką drogę zawodową wybrał, podążając śladami swojej mamy, Katarzyny. Podobnie jak ona spotkał się z ogromną sympatią fanów i świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu. Udało mu się także zadbać o życie prywatne. Od dawna jest szczęśliwy u boku Joanny Koroniewskiej. Z aktorką udało mu się stworzyć zgrane małżeństwo. Zakochani razem wychowują dwie córeczki.

Małżonkowie oprócz tego, że brylują przed kamerami, są też bardzo aktywni w sieci. Prowadzą jedne z najchętniej odwiedzanych kont na Instagramie. Zgromadzili wokół siebie ogromną grupę fanów, a w czasie pandemii jeszcze bardziej rozwinęli działalność. Mają ogromne zasięgi, które już nie raz wykorzystywali w słusznej sprawie. Teraz Maciek postanowił zwrócić uwagę na poważny problem.

Maciej Dowbor dotyka jąder na oczach fanów

Maciej Dowbor jest nie tylko znaną z ekranów twarzą. Prezenter zawsze kiedy tylko może sprawia, że jego popularność przeradza się w coś znacznie bardziej przydatnego. Zwraca on uwagę na wiele poważnych problemów, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że może trafić do znacznej ilości fanów. Tym razem zamieścił na swoim profilu w social mediach nagranie, na którym trzyma w ręku sztuczne jądra.

Prezenter postanowił przyciągnąć uwagę i przypomnieć swoim obserwatorom o samobadaniach. Wielu mężczyzn panicznie unika wizyt u lekarza, a gdy tam trafią, potrafi być już za późno.

Czy faceci w ogóle zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest regularne macanie swoich klejnotów?! Panowie – robicie to regularnie? Najlepiej raz w miesiącu?? Dziewczyny – czy Wasi mężowie, Wasi partnerzy w ogóle wiedzą jak się do tego zabrać?? Dlaczego samobadanie piersi to już temat powszechnie znany, a podobne sprawdzanie stanu jąder to wciąż coś wstydliwego, przemilczanej, właściwie tabu?? A może to właśnie Panie powinny zmotywować nas do zadbania o siebie?! Już niebawem pogadam o tym więcej z ekspertami w programie Kopernik Była Kobietą!! Mam nadzieję, ze niektórym przemówi to do rozumu… bo do mnie dotarło i to bardzo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Pod filmikiem, który nagrał Maciek dla swoich fanów, natychmiast zaroiło się od komentarzy.  Większość obserwatorów zgodnie przyznała, że profilaktyka raka jąder nie jest nagłaśniana, a w wielu przypadkach takie proste czynności mogą uratować zdrowie, a nawet życie.


Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Maciej Dowbor przypomina o badaniu jąder

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×