Macaulay Culkin zaręczył się! Słynny Kevin przekazał cudowne wieści. Tak wygląda jego przyszła żona

Macaulay Culkin jest zaręczony

Macaulay Culkin jest zaręczony

Macaulay Culkin i Brenda Song są zaręczeni. Radosne wieści przekazała zagraniczna prasa. 

Macaulay Culkin zdobył popularność na całym świecie po tym, jak jako 10-latek w 1990 roku zagrał główną rolę w kultowej komedii Kevin sam w domu, a później w jej kontynuacji Kevin sam w Nowym Jorku.

W 1995 wycofał się z aktorstwa, na co prawdopodobnie wpłynęło wiele czynników, między innymi rozstanie jego rodziców, którzy rozpoczęli sądową batalię o opiekę nad dziećmi i majątek nastoletniego aktora. Macaulay zaczął szukać ucieczki w używkach. Co jakiś czas w mediach pojawiały się zdjęcia, na których wyglądał fatalnie. Sporo zmieniło się, gdy na jego drodze stanęła amerykańska aktorka i piosenkarka pochodzenia azjatyckiego, Brenda Song.

To dla niej Culkin skończył z nałogiem i zmienił swoje życie. W jednym z wywiadów podkreślał, że nie chce już „igrać z ogniem”:

Nie dotykam ich. Uwielbiam je. Są niczym starzy przyjaciele. Ale z pewnych przyjaźni się wyrasta. Nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, gdybym nie miał narkotyków w swoim życiu w pewnym momencie. Miałem pewne pouczające doświadczenie – ale to też było głupie, wiesz? Więc oprócz sporadycznych rozluźniaczy mięśni, to nie, nie biorę narkotyków.

W tej samej rozmowie zdradził, że pragną potomstwa:

Dużo ćwiczymy. Rozpracowujemy to, sprawiając, że wyczucie czasu działa. Ponieważ nie ma nic bardziej podniecającego, niż gdy twoja dama wchodzi do pokoju i mówi:„Kochanie, ja owuluję”.

Starania o dziecko zakończyły się sukcesem. Macaulay i Brenda są rodzicami dziewięciomiesięcznego syna Dakoty. Urodził się w poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku w Los Angeles. Teraz zakochani zrobili kolejny krok w swojej relacji.

Macaulay Culkin i Brenda Song są zaręczeni

Macaulay Culkin i Brenda Song, którzy w kwietniu powitali na świecie syna Dakotę, spotykają się od ponad czterech lat. Teraz postanowili zrobić kolejny krok w relacji i się zaręczyli.

33-letnia Song została sfotografowana z pierścionkiem z brylantem na lewej ręce, gdy była poza domem w Beverly Hills w Kalifornii w poniedziałek. Informacje potwierdził informator magazynu People.


Macaulay Culkin pokazał dziewczynę Brendę Song

Macaulay Culkin pokazał dziewczynę Brendę Song

Słynny Kevin usidlony. Brenda Song to nowa dziewczyna Macaulaya Culkina

Słynny Kevin usidlony. Brenda Song to nowa dziewczyna Macaulaya Culkina

Macaulay Culkin i Brenda Song – pierwsze wspólne zdjęcia pary

Macaulay Culkin i Brenda Song – pierwsze wspólne zdjęcia pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×