Młodsza siostra Jennifer Lopez to prawdziwa petarda! Linda wygląda jak Top Model! Która piękniejsza?

Jennifer Lopez i jej siostra

Jennifer Lopez i jej siostra

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę, która jest przepiękną dziennikarką uwielbianą przez amerykańskie media. Siostry od dziecka są największymi przyjaciółkami. Zobacz jak wygląda Lynda Lopez.

Jennifer Lopez za kilka dni skończy 50 lat. Gwiazda światowego popu do swoich urodzin przygotowuje się od kilku miesięcy. J.Lo wyruszyła w jubileuszową trasę po Las Vegas, zakończyła zdjęcia do nowego filmy, nagrała kolejny szałowy klip oraz kończy pracę nad całym albumem. Oprócz artystycznych sukcesów Jennifer od trzech miesięcy intensywnie ćwiczy na siłowni, chodziła również  na potrzeby nowego filmu, 3 razy w tygodniu na profesjonalny kurs tańca na rurze. Aktorka schudła 6 kilogramów, wygląda obłędnie. Mało kto wie, że Jennifer ma piękną siostrę – Lyndę.

Młodsza siostra J.Lo od lat towarzyszy artystce podczas największych projektów. Dziewczyny od zawsze się wspierają i pomagają w trudnych chwilach. Lynda jest znaną dziennikarką współpracowała z E! News, prowadziła program ABC America This Morning. Lynda Lopez dostała również nagrodę Grammy za program Outstanding Morning News Program.

Kim jest Lynda Lopez?

Lynda Lopez ma obecnie 48 lat współpracuje z radiostacjami WBAB i WLIR, można ją także usłyszeć w WXXP-FM i w kilku innych rozgłośniach. Siostra Lopez obraca się w świecie show-biznesu od dawna, w swojej karierze przeprowadzała mnóstwo ekskluzywnych wywiadów ze znanymi gwiazdami, w tym również ze swoja siostrą. Na stałe prowadzi wiadomości w stacji Fox 5. Miała też epizod z kanałem WCBS-TV.

Wcześniej Lynda Lopez prowadziła programy śniadaniowe i informacyjne. Dzięki starszej słynnej siostrze, która była jurorką Idola, została specjalną radiową korespondentką talent-show. Prywatnie Lynda przez dwa lata związana była z bardzo popularnym dziennikarzem. Jej partnerem był Charlie Booker. Następnie miała romans z Adamem Goldfriedem, z którym ma kilkuletnią córkę Lucie Wren Lopez-Goldfried. Obecenie Lynda jest samotną matką:

Kocham ją i szanuję. Zawsze pytam ją 'potrzebujesz czegoś'. Ona odpowiada wtedy, że wszystko jest w porządku. Ale wiem, że jest wykończona. To samotna matka, ale nie taka jak ja. Otrzymuję mnóstwo pomocy, ona nie – opowiadała Jennifer Lopez w „Cosmopolitan” w 2013 roku.

Lynda i Jennifer razem chodzą na siłownię, wspólnie spędzają święta i wakacje. Prawdopodobnie Lynda będzie świadkową na ślubie siostry z Alexem Rodriguezem.

Zobaczcie jak wygląda siostra Jennifer Lopez.

Z Jennifer Lopez uleciał cały seksapil! Na co dzień już nie jest taką seksbombą. Z trudem poznaliśmy ją na najnowszych zdjęciach

To będzie ślub dekady! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szykują ceremonię i wesele lepsze niż w rodzinie królewskiej! Znamy szczegóły!

Jennifer Lopez podczas ostatniego show w Las Vegas ubrała coś ekstra! Takiej fantazji erotycznej nie miała nawet Madonna!


Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Jennifer Lopez ma młodszą siostrę Lindę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×