Minister PiS-u komentuje udział żony w „Top Model”. Musiała odpaść, by cała Polska poznała jego opinię

Marianna i Łukasz Schreiber

Marianna i Łukasz Schreiber

Żona ministra wywołała kontrowersje, biorąc udział w programie Top Model. Jej mąż po raz pierwszy wypowiedział się na ten temat. Media z wypiekami na twarzy czekały na jego reakcję. Oto ona…

Po emisji pierwszego odcinka programu Top Model media rozgrzały się do czerwoności. Wszystko to, za sprawą Marianny Schreiber, która w tajemnicy przed mężem, zdecydowała się przyjść na casting. Jak się okazało, 28-letnia kobieta jest żoną ministra PiS-u – Łukasza Schreibera. Na pytanie jurorów, czy przyjechała z chłopakiem, odpowiedziała:

Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną.

Łukasz Schreiber komentuje udział żony w Top Model

Minister Schreiber to polityk, który przynależy politycznie do partii PiS, dlatego jego żona miała obawy co do spróbowania swoich sił w programie. Mąż Marianny dopiero teraz, po prawie miesiącu od emisji odcinka z udziałem swojej drugiej połówki, po raz pierwszy wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Super Expressem:

Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny.

Kontrowersje wokół Marianny

O Mariannie było głośno już wcześniej. W 2018 roku opublikowała na swoim profilu na Twitterze zdjęcie dziewczynki z tęczową torbą oraz flagą LGBT. Jej podpis wskazywał na brak tolerancji dla osób walczących o prawa mniejszości seksualnych w Polsce:

Won z mojego miasta – napisała Marianna.

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

W internecie zagotowało się, gdy internauci dotarli do starego wpisu żony ministra PiS-u. Słowa krytyki można było przeczytać na wszystkich portalach społecznościowych, które w jakimkolwiek stopniu związane są z Marianną. Kobieta za swoje zachowanie ostatecznie przeprosiła. Ku zdziwieniu wielu, jej ściankowy debiut miał miejsce na festiwalu LGBT.

Kariera żony ministra w programie Top Model nie trwała zbyt długo. Jurorzy zdecydowali, że nie pojedzie ona do domu modeli i modelek. W związku z tym opuściła telewizyjne show na poziomie bootcampu.


Łukasz Schreiber

Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×