Miał być wielki triumf TVP, a są problemy! Fanaberie Luisa Fonsi już dają się we znaki Jackowi Kurskiemu

Luis Fonsi ma duże wymagania na Sylwestra

Wymagania Luisa Fonsi na Sylwestra 2017

Już drugi rok z rzędu Jacek Kurski, czyli prezes TVP, postanowił zorganizować sylwestrową noc w Zakopanem. Władze Telewizji Polskiej stanęły na wysokości zadania i zaprosiły na zakopiańską scenę największe gwiazdy światowego i polskiego formatu. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Margaret, Ania Dąbrowska, Kombi, Thomas Anders z Modern Talking, Sławomir oraz Luis Fonsi.

Udział autora hitu Despacito wywołał największe emocje. Przede wszystkim ze względu na to, że w 2017 jego utwór był największym przebojem ostatniego dziesięciolecia. Jak łatwo można się domyślić, za swój występ w Polsce Luis zażyczył sobie horrendalnej kwoty, podobno TVP zapłaciło mu aż pół miliona złotych. Nie od dzisiaj wiadomo, że zagraniczne gwiazdy potrafią zaskoczyć swoimi wymaganiami. O co poprosił Fonsi?

Jak poinformowało biuro PR Telewizji Polskiej, Fonsi wywalczył brak możliwości fotografowania i nagrywania jego występu.

Szanowni Państwo, informujemy, iż zgodnie z zawartym z Luisem Fonsi kontraktem, podczas jego występu obowiązuje zakaz robienia artyście zdjęć – czytamy w piśmie wysłanym do WP.

Zgodnie ze zwyczajem internauci już zaczęli dopisywać do tej informacji różne teorie spiskowe. Jedna mówi o sobowtórze, którego zamiast siebie miałby przysłać Fonsi do Polski, druga o tym, że Luis nie potrafi śpiewać na żywo…

Myślicie, że jest coś na rzeczy? Poniżej wideo z występu Luisa w Polsce.

https://jastrzabpost.pl/newsy/aneta-zajac-spedzila-wigilie-bez-synow_614569.html

Zobacz: Siostry Godlewskie wypuściły na sylwestra nowy hit! Już nie tylko śpiewają, ale też tańczą w seksownych ciuszkach! Ciężko będzie to przebić [WIDEO]

Zobacz: Co oglądać w Sylwestra 2017 i Nowy Rok w telewizji? Oto propozyce z polskich stacji. Wybraliśmy same HITY!


Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Luis Fonsi - kim jest twórca Despacito?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×