Anielska uroda i głos jak dzwon. Przepiękna córka Annie Lennox wypuściła singiel. Zbieramy szczęki z podłogi

Lola Lennox – córka Annie Lennox. Kim jest?

Lola Lennox – córka Annie Lennox. Kim jest?

Była wokalistka zespołu Eurythmics – Annie Lennox ma dwie dorosłe córki. Tali, od lat robi karierę w modelingu, a Lola właśnie zaczęła sprawdzanie swoich sił jako piosenkarka! Powtórzy sukces matki? Posłuchajcie jej premierowego singla.

Annie Lennox jako wokalistka grupy Eurythmics była jedną z największych gwiazd lat 80. Łączna sprzedaż jej płyt, zarówno albumów solowych, jak i Eurythmics, przekroczyła liczbę 80 milionów egzemplarzy. Na swoim koncie ma Oscara, Brit Awards, Grammy oraz Złoty Glob. Lennox jest także działaczką społeczną, od lat walczy o prawa człowieka.

Córki Annie Lennox

W latach 90. mniej skupiała się na swojej drodze artystycznej, a bardziej na byciu żoną i matką. To wtedy przyszły na świat jej córki Lola i Tali. Młodsza 27-letnia Tali Lennox zanim skończyła 18 lat, już podbijała świat mody. Pojawiała się na wybiegach takich gigantów mody jak Jonathan SaundersChristopher KanePradaRoberto CavalliMissoni i Miu Miu.

Moja rodzina mnie niezwykle wspiera i ma dużo wiary w moje możliwości. Każdą sprawę przegaduję z mamą i dostaję od niej dużo dobrych rad i mądrości życiowej – mówiła parę lat temu Tali.

Dziś Tali jest także malarką. Jej obrazy porównywane są do dzieł Tamary Łempickiej.

Annie Lennox z córkami

Annie Lennox z córkami

Starsza córka Annie Lennox: debiut muzyczny

Lola długo czekała na swoją szansę, ale w końcu pojawił się jej debiutancki singiel. Nie pominęła tego wydarzenia na Instagramie sama Annie.

To debiutancki singiel mojej córki. Dumna mama – podsiała zdjęcie z okładką singla Annie Lennox.

Lola niejednokrotnie powtarzała w wywiadach, że mama bardzo ją wspiera. Ma w niej wielkiego przyjaciela, ale też nauczyciela.

Jest niezwykle inspirującą osobą. Bardzo pasjonuje się tym, co robi. Od dziecka zaszczepiała we mnie szacunek i pasję do tego co się robi – wyznaje Lola Lennox. 

Myślicie, że Lola odniesie sukces podobny do sukcesu swojej matki? My życzymy jej wszystkiego najlepszego. I prezentujemy najnowszy singiel artystki. To nastrojowa i emocjonalna piosenka. Będzie hitem?


Lola Lennox i jej debiutancki singiel

Lola Lennox i jej debiutancki singiel

Lola Lennox

Lola Lennox

Lola Lennox

Lola Lennox

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×