NewsyJan Borysewicz pokazał przepiękną córkę. Zajrzeliśmy na jej Instagram i zaniemówiliśmy z wrażenia. Co za uroda

Jan Borysewicz pokazał przepiękną córkę. Zajrzeliśmy na jej Instagram i zaniemówiliśmy z wrażenia. Co za uroda

Janusz Borysewicz pokazał córkę Alicję
Janusz Borysewicz pokazał córkę Alicję
Adam Streb

20.02.2020 21:00, aktual.: 21.02.2020 02:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jan Borysewicz już ponad 40 lat działa na polskim rynku muzycznym. Autor takich przebojów jak Nie wierz nigdy kobiecie Budki SufleraMniej niż zero, czy Marchewkowe pole Lady Pank jest nie tylko muzycznym idolem, ale także troskliwym ojcem. Z pierwszego małżeństwa z Danutą Borysewicz ma 40-letnią córkę Joannę, o której kilka lat temu było głośno w związku z aferą stręczycielską.

Drugą żoną muzyka była Patrycja Sinkowska, z którą ma 22-letnią Alicję. W stosunku do młodszej córki Jan Borysewicz ma niezwykły dług wdzięczności. Muzyk, jak wiadomo, nigdy nie stronił od alkoholu, narkotyków i innych używek. Korzystał z życia do cna.

Zawsze ostro imprezowałem. Balangi trwały czasem kilka tygodni. Gdy spadłem ze schodów i trafiłem do szpitala, powiedziałem sobie, że już nie upadnę. – opowiadała na łamach "Twojego Stylu".

W zrywaniu z nałogiem pomagała mu młodsza córka Alicja, która zawsze go wspierała. Podobno nawet modliła się, by przestał pić.

Trudne życie Jana Borysewicza

Niektórzy twierdzą, że ucieczka muzyka w alkohol i narkotyki była efektem trudnego życia w okresie dorastania. Jako nastolatek zajmował się wymagającą stałej opieki chorą na stwardnienie rozsiane mamą. Ponieważ pensja ojca nie starczała na drogie lekarstwa, młody Janek dorabiał, malując mieszkania i wyładowując worki z cementem. Jakby problemów było mało jego starszy o 4 lata brat, Andrzej popełnił samobójstwo. Miał wtedy zaledwie 20 lat. Powodem był zawód miłosny.

Do dziś nie mogę się pozbierać. Kiedy opowiadam o nim, zawsze płaczę – mówi Jan Borysewicz.

Kiedy jednak rozpoczął karierę, jako lider Lady Pank zła karta się odwróciła. Na początku lat 80 muzycy zespołu byli największymi idolami w Polsce.

Dostawałem po 8 tysięcy listów miesięcznie. Listonosz wnosił je worami. Ze 20 procent to były propozycje matrymonialne – wspomina muzyk.

Alicja Borysewicz: młodsza córka Jana Borysewicza

Alicja Borysewicz ma dziś 22 lata i mieszka we Włoszech, gdzie muzyk chętnie planuje wakacje. Nie wiemy, czym się zajmuje, ale z Instagrama wynika, że to piękna dziewczyna, o figurze modelki, która ma chłopaka i psa cocker-spaniela. Często fotografuje się ze swoim ukochanym, z którym tworzy piękną parę. To aż dziwne, że kobieta o tak powalającej urodzie jeszcze nie jest gwiazdą modelingu.

Gratulujemy Janowi takiej córki!

  • Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza
  • Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza
  • Alicja Borysewicz
  • Alicja Borysewicz
  • Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza
  • Jan Borysewicz
  • Jan Borysewicz i jego córka Alicja Borysewicz
[1/7] Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także