Kto jest najgorętszą polską WAGs? Zdecydowanie Laura Słowik! Na jej Instagramie mnoży się od gorących zdjęć z przystojnym piłkarzem

Laura Słowik - kim jest dziewczyna Piotra Zielińskiego? Wiek

Laura Słowik - kim jest dziewczyna Piotra Zielińskiego? Wiek

Kim jest Laura Słowik, dziewczyna Piotra Zielińskiego?

EURO 2016 to doskonała okazja do bliższego poznania zagranicznych i polskich WAGs. Największą uwagę skupiają oczywiście partnerki naszych piłkarzy. Marina Szczęsna, Anna Lewandowska czy Sara Boruc należą do grona bardziej znanych i aktywnych w mediach. A co z pozostałymi pięknościami?

Tym razem mamy okazję poznać Laurę Słowik, 23-letnią dziewczynę młodszego o rok pochodzącego ze Śląska Piotra Zielińskiego. Są parą od trzech lat.

Piłkarz może pochwalić się gorącą, seksowną ukochaną, która na co dzień pracuje jako fotomodelka. Chociaż na co dzień gra we włoskiej Empoli, a Laura studiuje w Polsce analitykę medyczną, razem często spędzają każdą wolną chwilę. To właśnie we Włoszech powstała cała seria pikantnych zdjęć. Plotek.pl dotarł do profilu Lary Słowik na Instagramie, na którym mnoży się od odważnych póz z przystojnym ukochanym w roli głównej. Sesja spokojnie nadawałaby się do jednego z magazynów 🙂

Wiele wskazuje na fakt, że Lara Słowiek i Piotr Zieliński wkrótce będą musieli zamienić bajeczne Włochy na Wielką Brytanię. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów sportowych, 22-letni piłkarz ma dołączyć do drużyny Liverpoolu. Zanim jednak poznamy dalszą sportową karierę Zielińskiego, przed nami EURO 2016, które – miejmy nadzieję – zakończy się dla Polaków jak najpóźniej.

Zobacz: Oto piękna żona Łukasza Fabiańskiego. Tak wygląda ukochana piłkarza

Laura Słowik - kim jest dziewczyna Piotra Zielińskiego?

Laura Słowik – kim jest dziewczyna Piotra Zielińskiego?

Piotr Zielińska i Laura Słowik są parą

Piotr Zielińska i Laura Słowik są parą


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×