NewsyHOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!

Polskie WAGs. Żony i dziewczyny piłkarzy. Kim są?
Polskie WAGs. Żony i dziewczyny piłkarzy. Kim są?
Marta P.

10.06.2018 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji, na trybunach zasiądą piękne WAGs, które z całych sił będą kibicować naszym piłkarzom. Listę najpopularniejszych otwierają: Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Marta Glik, Dominika Pazdan i Dominika Grosicka. Kto jeszcze zalicza się do grona znanych, a także tych, o których wkrótce może być głośno?

Przyjrzyjmy się nico bliżej wybrankom naszych reprezentantów, podziwiając jednocześnie ich walory estetyczne. Poniżej topowa piątka, w galerii zaś przestawiamy sylwetki pozostałych WAGs.

Która z tych pięknych pań zasłużyła sobie na tytuł najpiękniejszej wśród WAGs? Zagłosujcie w naszej sondzie

https://jastrzabpost.pl/galerie/pilkarze-bez-koszulek-na-mundial-2018-zdjecia_364817.html#galeria1

Anna Lewandowska

To chyba jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich WAGs. Trenerka fitness, bizneswoman i żona naszego wirtuoza piłki nożnej, Roberta Lewandowskiego, któremu zawsze wiernie i z zaangażowaniem kibicuje. Ostatnio w poszerzonym gronie, bo razem z córką Klarą.

Obraz

Marina Łuczenko-Szczęsna

Śliczna Marina to żona naszego bramkarza Wojciecha Szczęsnego, który obecnie reprezentuje klub Juventus Turyn. Z uwagi na swój odmienny stan, będzie kibicować mężowi ze zdwojoną siłą :)

Dominika Grosicka

Była modelka i żona Kamila Grosickiego angażuje się w różne projekty. Ostatnio zaczęła realizować z marką Mohito kampanię dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Dominika, która sama jest matką, szczególnie wyczulona jest na los pokrzywdzonych dzieci. Piękna zarówno inicjatywa, jak i postawa ślicznej WAG.

Marta Glik

Marta Glik jest żoną obrońcy Kamila Glika, obecnie zawodnika AS Monaco. Urocza i wysportowana WAG prowadzi aktywny tryb życia. Swoją piękną sylwetkę lubi eksponować na portalach społecznościowych. Prywatnie przyjaźni się z siostrą Roberta Lewandowskiego, Mileną.

Dominika Pazdan

Szlachetnej urody Dominika Pazdan jest żoną Michała Pazdana i jednocześnie mamą ich synka Marcela.

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana o transferze. Wywiad
Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana o transferze. Wywiad
Zobacz także