Załamana Lara Gessler poinformowała o chorobie córki: „Ja już nie wiem, co się dzieje”. Biedna Nena!

Córka Lary Gessler jest chora

Córka Lary Gessler jest chora

Lara Gessler poinformowała w mediach społecznościowych o problemach zdrowotnych swojej córki. 2-letnia Nena i jej brat Bernard niedawno zmagali się z zarażeniem wirusem RSV. Teraz dziewczynka znowu jest chora. Co się dzieje?

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler, po której odziedziczyła miłość do gotowania. Ciężko pracuje na to, żeby nie być tylko potomkiem znanej mamy, a wychodzi jej to świetnie. Jest też zapalona influencerką. Na Instagramie informuje swoich fanów o nowych projektach i opowiada o życiu osobistym.

Prywatnie jest żona Piotra Szeląga i mamą dwojga dzieci: dwuletniej Neny i kilkumiesięcznego Bernarda. W czwartek poinformowała, że jej córeczka jest poważnie chora.

Córka Lary Gessler jest zachorowała

Lara ostatniego czasu nie może zaliczyć do udanych. Po rodzinnych świętach Bożego Narodzenia wylądowała z synkiem w szpitalu. O wszystkim napisała na Instagramie.

[…] Ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV. Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna – informowała fanów.

Krótko potem okazało się bowiem, że również jej córeczka zaraziła się od młodszego brata wirusem. Sylwestra rodzina miała spędzić w Zakopanem, ale niestety musieli odwołać swój wyjazd.

Nena też ma RSV, co jest dobrą i niedobrą wiadomością. W sensie niedobrą, bo szkoda, że jest w ogóle chora, ale dobrą w sensie tego, że jest chora na to samo i nie muszę ich izolować. Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest, więc dom wyglądał jak niezły cyrk. Bardzo ważne jest teraz by młody się niczym innym nie zaraził, więc izolacja dwulatki od kogokolwiek jest nie lada wyzwaniem.

W jednej z relacji Lara udostępniła także test z pozytywnym wynikiem. Za pomocą trzech połączonych płytek można zbadać, na jakiego wirusa się zachorowało. Rozpoznaje on: grypę, covid i RSV.

Okazuje się, że Nena znowu walczy z chorobą. Sytuacja jest poważna, ponieważ 2-latka ma wysoką temperaturę. O wszystkim zmartwiona mama poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych.

Nena w nocy miała prawie 40 stopni C. Ot tak. Żadnych zapowiedzi, wielkich katarów, kaszlu. Ja już nie wiem, co się dzieje – napisała Lara Gessler.

Lara Gessler o chorobie Neny

Lara Gessler o chorobie Neny

 

Jednocześnie Lara poinformowała, że jej synek i mąż czuja się dobrze, a choroba, na razie trzyma się od nich z daleka.

Lara Gessler o samopoczuciu męża i synka

Lara Gessler o samopoczuciu męża i synka

Pozostaje życzyć malutkiej Nenie szybkiego powrotu do pełni zdrowia.


Lara Gessler o chorobie Neny

Lara Gessler o chorobie Neny

Lara Gessler o samopoczuciu męża i synka

Lara Gessler o samopoczuciu męża i synka

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pewnie wszystko po to żeby zarobić na reklamie super tesyu 3w1.

 • Gość pisze:

  A ja zawsze słyszałam, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Hmmm w jednym teście trzy wyniki. W każdym razie życzę dużo zdrówka

 • Manka pisze:

  To wszystko masoni iluminaci szatańskie bestie. Mają za swoje.

 • Gość pisze:

  Ostatnie o czym bym myslala w tej sytuacji to zeby pisac o tym w mediach. Ja nie wiem co z tymi ludzmi teraz.

 • martencja pisze:

  Taka choroba jest normalna u małego dziecka, ale już o zaburzenia psychiczne w tym wypadku Lara powinna się zamartwić. Taka ciągła ekspozycja dziecka w mediach społecznościowych jest pierwszym stopniem do późniejszych zaburzeń. Szok, że matki dzieciom same gotują ten los…

  • Gośćgościo pisze:

   kreuje się na taka mądrą osobę ….a widać jak jest, co robi to dziecko w mediach? kiedyś ci córka podzięuje odpowiednio za sprzedawanie jej wizerunku

  • Gośćwojtek pisze:

   spragniona atencjii i komentarzy na swoj temat ciagle chce wzbudac zainteresowanie a zadna z niej gwiazda ot córka naprawde znanej matki

 • Gość pisze:

  No cóż dzieci chorują
  Proponuję zająć się dzieckiem a nie siedzieć w internecie. Te informacje to raczej dla lekarza.

 • Gość pisze:

  Zycze malenstwu jak najszybszego wyzdrowienia.

  Sliczna dziewczynka. Pozdrawiam serdecznie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×