Fani Kardashianek nie dowierzają. Były mąż Khloé niespodziewanie skomentował jej ciążę

Lamar Odom, Khloe Kardashian

Lamar Odom, Khloe Kardashian

Lamar Odom o ciąży Khloé Kardashian

Informacja o ciąży Khloé Kardashian była niemal tak samo zaskakująca jak wieści o ciąży Kylie Jenner. W przeciwieństwie do swojej młodziutkiej siostry, Khloé nie kryła się z brzuszkiem i z dumą poinformowała świat, że zostanie mamą. Ona i jej ukochany Tristan Thompson nie posiadają się ze szczęścia i wyglądają na tak zakochanych jak to tylko możliwe.

W rozmowie z Access Hollywood były mąż Khloe, Lamar Odom, po raz pierwszy zdecydował się skomentować sensacyjne doniesienia, o które nawet nie został poproszony przez dziennikarzy. Co sądzi o ciąży byłej partnerki?

Mówiąc szczerze, uważam, że to nie mogło spotkać lepszej osoby. Jestem naprawdę szczęśliwy. Skoro przez cztery lata potrafiła zaopiekować się dorosłym mężczyzną, takim jak ja, to na pewno da radę zaopiekować się dzieckiem.

Były gracz NBA i Khloé ogłosili swoją separację w 2015 roku, rozwód sfinalizowali w 2016 roku. Nie obyło się bez zamieszania i skandalu, który zwykle towarzyszą rodzinie Kardashian-Jenner, ale ostatecznie parze udało się odnaleźć wspólny język i według najbliższych znajomych pozostają dobrymi przyjaciółmi.

Postawa Lamara zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Bylibyście zdolni pogratulować swoim eks?

Skandal przed porodem Khloé Kardashian! Wyciekł film z namiętnymi scenami jej partnera. Bezceremonialnie obmacywał inną kobietę [WIDEO]

Jennifer Aniston wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze zdjęcia aktorki od czasu oficjalnego ogłoszenia separacji

Ukochany miliarder, Leonardo DiCaprio i hektolitry szampana. Tak Rihanna świętowała swoje 30 urodziny! Roiło się od gwiazd!


Khloe Kardashian w ciąży - przed operacją nosa

Khloe Kardashian w ciąży - przed operacją nosa

Khloe Kardashian i Tristan Thompson w ciąży

Khloe Kardashian i Tristan Thompson w ciąży

Kylie Jenner i Khloe Kardashian pokazały ciążowe brzuszki

Kylie Jenner i Khloe Kardashian pokazały ciążowe brzuszki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×