Szukaj

Oscary w cieniu skandalu? Pikantny sekret Lady Gagi i Bradleya Coopera ujawniony!

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą? Plotek i doniesień na temat nie brakuje, ale jaka jest prawda?

Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali razem w kinowym hicie Star Is Born. Produkcja Billa Gerbera została przyjęta przez krytyków bardzo dobrze. Film walczy obecnie o kilka oscarowych statuetek, podobnie jak główni aktorzy w najważniejszych kategoriach filmowych: najlepsza aktorka i najlepszy aktor. Artyści poznali się na planie i ponoć pojawiło się między nimi wielkie uczucie.

Chemię jaką czuć pomiędzy Gagą a Cooperem, czy to w filmie, czy na scenie podczas wspólnych występów, widać na kilometr. Oboje bardzo dobrze się rozumieją i lubią, o czym wspominali w licznych wywiadach. Nic więc dziwnego, że fani i media spekulują o ich bliskości, także cielesnej.

Jaka jest prawda? Tego nie wie nikt. Wiemy natomiast, że oficjalnie aktor jest w związku z Iriną Shayk, byłą partnerką Cristiano Ronaldo. Para ma małą córkę Leę, z którą często zostaje przyłapywana przez paparazzi podczas wspólnego spędzania czasu.

To oczywiście nie pierwsze takie plotki jakie pojawiają się w show-biznesie. Podobnie było z gwiazdami 50 twarzy Greya. Aktorzy grający główne role, czyli Dakota Johnson i Jamie Dornan, posądzani byli o gorący romans, co nigdy nie zostało potwierdzone.

Niemniej jednak uważamy, że Gaga i Cooper bardzo do siebie pasują!

Skandal podczas Grammy Awards 2019! Lady Gaga wiedziała, że zdobędzie jedną ze statuetek?! [WIDEO]

Hejterom poszło w pięty! Nagranie Mariny robi furorę w sieci! [WIDEO]

To trzeba zobaczyć! Lady Gaga i Bradley Cooper pierwszy raz zaśpiewali na żywo swój hit „Shallow”! To co zrobiła szalona piosenkarka zaskoczyło nawet samego aktora! [WIDEO]


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Wenecji

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Wenecji

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×