Szukaj

Kuba Wojewódzki wyśmiał Daniela Martyniuka. Komentarz w punkt. Szkoda tylko, że oberwało się Zenkowi

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w tygodniku Polityka skomentował zachowanie Daniela Martyniuka. Pod adresem syna króla disco polo padły mocne słowa. Co napisał?

Daniel Martyniuk jest aktywny w sieci, gdzie regularnie publikuje nowe posty. Nie szczędzi w nich negatywnych ocen pod adresem innych osób. Zachowanie synka Zenka nie podoba się m.in. Rafałowi Collinsowi, który od kilku dni toczy z nim słowną przepuchankę.

Gdy w jednym z filmików gwiazdor TVN-u wypowiedział się na temat rodziny Daniela, doczekał się ostrej reakcji. Syn Zenka zdradził, że to żona od niego odeszła. Chociaż Ewelina wnioskuje o alimenty w wysokości trzech tysięcy złotych, raczej na razie ich nie dostanie:

Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach – komentował Daniel.

Kuba Wojewódzki o zachowaniu Daniela Martyniuka

Na temat zachowania Martyniuka wypowiedział się też Kuba Wojewódzki. Król TVN-u poświęcił mu miejsce w swojej rubryce w tygodniku Polityka. Nawiązał do sytuacji z alimentami. Nie szczędził pod jego adresem mocnych słów. Szkoda tylko, że oberwało się Zenkowi:

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – podkreślał Wojewódzki w najnowszej „Polityce”.

Na ten moment Daniel nie zareagował na ten artykuł. Pamiętając jego wcześniejsze poczynania odpowiedź jest tylko kwestią czasu.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Kuba Wojewódzki w obiektywie swojej dziewczyny

Kuba Wojewódzki w obiektywie swojej dziewczyny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×