Szukaj

O włos od nieszczęścia na ślubie Meghan i Harry’ego! Dopiero teraz to wyszło na jaw

Ktoś chciał przerwać ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ktoś chciał przerwać ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

James Corden niemal przerwał ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego

James Corden, uwielbiany przez tłumy i znany przez niemal wszystkich, nieomal doprowadził do niezłego skandalu na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Aktor i komik w programie The Late Show wyjawił, że był zaledwie o krok od doprowadzenia do prawdziwego zamieszania podczas ceremonii w St George’s Chapel. Jak się okazuje, że wszystko przez jego… alergię na kwiaty!

Corden wyjawił, że przez cały ślub męczył go okropny katar i kichanie.  Z tego powodu w krytycznym punkcie mszy prawie doprowadził do katastrofy:

Było tak: najgorszą częścią ślubu była dla mnie obecność tych wszystkich kwiatów, najpiękniejszych jakie kiedykolwiek widziałem. Niestety, mam straszliwą alergię w pobliżu kwiatów, więc przez większą część ceremonii chciało mi się kichać. Dokładnie w momencie, w którym arcybiskup powiedział: „Jeśli ktokolwiek zna powody dla których tych dwoje nie powinno wziąć ślubu…”, pomyślałem: „Boże, tylko nie kichaj, nie kichaj” i oczywiście kichnąłem. Na szczęście udało mi się to zdusić w sobie i w końcu mi się upiekło – wyjaśnił ze śmiechem.

Oczywiście nikt nie wziąłby kichnięcia za sprzeciw w sprawie ślubu Meghan i jej ukochanego, ale bez wątpienia mogłoby to wywołać niemałe zamieszanie i, prawdopodobnie, salwę śmiechu. Niektórym i tak nie udało się utrzymać kamiennej twarzy, zwłaszcza podczas nabożeństwa księdza z Chicago, który wniósł powiew świeżości do brytyjskiego kościoła. 😉

Klon Meghan Markle miał ślub tego samego dnia co księżna! One wyglądają jak bliźniaczki!

Meghan Markle nie była pierwsza! Te księżniczki też miały suknie ślubne od Givenchy!

Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna Kate! Można się pomylić!


James Corden - Grammy 2016

James Corden - Grammy 2016

James Corden i Julia Carey - Vanity Fair Oscar Party 2017

James Corden i Julia Carey - Vanity Fair Oscar Party 2017

James Corden - Grammy 2018

James Corden - Grammy 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×