Szukaj

Decyzja premiera ścięła Brytyjczyków z nóg. To księżniczka Charlotte pierwsza przerwie izolację

Księżniczka Charlotte jako pierwsza z rodziny królewskiej przerwie izolację. O szczegółach aż huczy w brytyjskich mediach.
Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Koronawirus sprawił, że miliony dzieci na całym świecie zamiast w szkołach, uczą się w domach. Wśród nich są George i Charlotte, którzy uczęszczają do placówki Battersea Thomasa. Pieczę nad ich nauką od kilku tygodni trzyma księżna Kate. Jak rodzina odnajduje się w tej sytuacji?

Żona Williama w programie This Morning powiedziała, że George chwilami bywa zazdrosny o młodszą siostrę. Wszystko przez fakt, że Charlotte skupia się głównie na praktycznych projektach:

George jest bardzo zdenerwowany, ponieważ chce realizować projekty Charlotte. Uważa, że robienie takich rzeczy jak m.in. kanapki z pająkami jest ciekawsze niż ćwiczenie umiejętności czytania i pisania – komentowała księżna Kate.

Księżniczka Charlotte przerwie izolację i wróci do szkoły

Od czerwca edukacja George’a i Charlotte będzie różnić się jeszcze bardziej. Siostra księcia niebawem znowu zasiądzie w szkolnej ławce. To jeden z planów brytyjskiego rządu, o którym w niedzielę poinformował Boris Johnson. Brytyjski rząd przywraca edukację w pierwszej i szóstej klasie.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie rozpocząć stopniowe otwieranie sklepów i pozyskanie uczniów klas podstawowych z powrotem do szkół, etapami, począwszy od przyjęcia, klasy pierwszej i szóstej. Naszą ambicją jest, aby uczniowie szkół, którzy zdają egzaminy w przyszłym roku, spędzili choć trochę czasu ze swoimi nauczycielami przed wakacjami.

Jeśli placówka, do której uczęszczają dzieci Kate i Williama zdecyduje się dostosować do nowych zaleceń premiera, od 1 czerwca Charlotte będzie mogła ponownie spotkać się ze swoimi koleżankami. Takiego szczęścia nie ma jej starszy brat. Plan powrotu dla niego i jego rówieśników nie został ujawniony.


Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

księżniczka Charlotte

księżniczka Charlotte

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×