Szukaj

Nowe zdjęcie Charlotte i George’a. Książę William to naprawdę troskliwy ojciec

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Księżna Kate sfotografowała Williama, Charlotte i George'a podczas wolontariatu w czasie pandemii koronawirusa. Zdjęcie pokazano na profilu pary książęcej. Z jakiej okazji?

Pandemia koronawirusa zmieniła życie wielu osób. Ograniczyła kontakty międzyludzkie do niezbędnego minimum. Rodzina książęca na ten czas schroniła się w swoim domu na wsi i tam starsze dzieci Kate i Williama pobierały naukę online. Oczywiście nie zapomnieli o swoich obowiązkach i dosyć często pojawiali się podczas konferencji czy spotkań w sieci.

Wiadomo też, że wzięli czynny udział w wolontariacie i roznosili paczki ludziom szczególnie potrzebującym.

Nowe zdjęcie Williama, Charlotte i George’a

Książę i księżna Cambridge, opublikowali intymne zdjęcie Williama trzymającego parasol nad Georgem i Charlotte, kiedy brali udział w wolontariacie.

Zdjęcie zrobione przez Kate pokazuje plecy dwójki królewskich dzieci idących w kierunku domu w Sandringham w towarzystwie taty.

Pięcioletnia księżniczka Charlotte ma na sobie sukienkę z nadrukiem w pepitkę, którą kilka tygodni wcześniej nosiła także podczas roznoszenia paczek potrzebującym, a jej zdjęcia zostały udostępnione w zeszłym miesiącu z okazji jej piątych urodzin. Książę George ma na sobie granatowy sweter z biało-niebieską koszulą w kratę, a także ciemnoniebieskie dżinsy i niebieskie trampki.

Williama można zobaczyć w ciemnoniebieskiej kurtce, dżinsach i ciemnobrązowych pustynnych butach, trzymającego parasol nad swoimi ukochanymi dziećmi.

Kiedy zbliżamy się do końca #VolunteersWeek książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się nowym zdjęciem zrobionym przez księżną, ponieważ odegrali oni swój własny udział w ogólnokrajowej działalności wolontariackiej.

W kwietniu książę i księżna wraz z rodziną odwiedzili Sandringham Estate, gdzie spakowali i dostarczali paczki żywnościowe odizolowanym emerytom w okolicy (…) – napisano na profilu.

Następnie para zacytowała wiadomość od Królowej Elżbiety II, wysłaną do ochotników na całym świecie. Umieszczając zdjęcie przemówienia na swojej oficjalnej stronie The Royal Family, monarchini napisała:

Gdy Tydzień Wolontariuszy zbliża się ku końcowi, inspirująca jest refleksja nad wieloma tysiącami ludzi, którzy poprzez swoje akty hojności i życzliwości, osiągnęli tak wiele dla większego dobra. Z zainteresowaniem śledzę, jak mężczyźni i kobiety z całego świata, w tym moja rodzina, pomagają i doceniają istotną rolę wolontariusza. Składam najlepsze życzenia wszystkim tym, którzy oddają się tak swobodnie i bezinteresownie w służbie innym.

W poście znalazły się też fotografie Camilli i Karola oraz to samo zdjęcie, które opublikowali Kate i William.


Książę William z Charlotte i Georgem

Książę William z Charlotte i Georgem

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×