Księżniczka Charlotte dostała pierwszy prezent po księżnej Dianie. Meghan mogłaby o nim tylko pomarzyć. Jest niezwykle kosztowny

Charlotte, Meghan

Charlotte, Meghan

Księżniczka Charlotte dostała pierwszy prezent po swojej zmarłej babci, księżnej Dianie. Meghan mogłaby tylko o tym pomarzyć. Co to takiego?

Księżniczka Charlotte jest pierwszą kobietą w historii, która będzie w bezpośredniej linii sukcesji, ponieważ w 2013 roku stworzono zapis „Succession to the Crown Act”, który zniósł panującą od dawien dawna zasadę związaną z trojgiem dzieci monarchy, wśród których drugim byłaby dziewczynka. Dotychczas jeśli królowa lub księżna doczekała się trojga następców tronu, z czego drugie narodzone było dziewczynką, to niestety mała księżniczka traciła swoje miejsce w kolejce do tronu na rzecz młodszego brata.

Tak więc córka Williama i Kate jest czwarta w kolejce po tron, zaraz po dziadku Karolu, tacie i starszym bracie, George’u. Tymczasem otrzymała swój pierwszy królewski podarek. To prezent po babci, księżnej Dianie.

Księżniczka Charlotte dostała pierwszy prezent po księżnej Dianie

Biorąc pod uwagę, że jest jedyną córką przyszłego króla Anglii, księżniczka Charlotte jest uwielbianą małą dziewczynką. Prababcia, królowa – do której jest bardzo podobna – również obdarza ją miłością i uwagą, podobnie jak jej dziadek, książę Karol, który zawsze tęsknił za tym, żeby mieć córkę. Informatorzy z pałacu mówią, że kiedy dorośnie, a jej ojciec, książę William, zostanie suwerenem, Lotte, jak nazywa się ją pieszczotliwie w rodzinie, będzie miała całą skrzynkę pałacowych klejnotów – a są już dwa specjalne z jej imię na nich.

Trwają już rozmowy na temat dziedziczenia przez Charlotte Tiary Spencer, która należy do rodziny jej zmarłej babci, księżnej Diany. Nosiła tę bezcenną pamiątkę na swoim ślubie z księciem Karolem w 1981 roku, a także przy wielu innych okazjach. Obecnie tiara spoczywa w rękach młodszego brata Diany, Charlesa, 9. hrabiego Spencera.

William jest blisko ze swoim wujem i zapytał, czy klejnot jego matki może zostać kiedyś podarowany Charlotte. William zdaje sobie sprawę, że hrabia ma własne córki, ale obaj zgodzili się, że tiara Diany należy do jej pierwszej wnuczki.

Inny informator mówi, że ​​bystra mała Charlotte jest świadoma dyskusji i mówi się, że aż skacze z podniecenia z powodu odziedziczenia takiego skarbu.

Lotte wie wszystko o swojej „Babci Dianie” – w końcu Diana to jedno z jej drugich imion. Widziała też zdjęcia, na których miała tiarę – mówi – Charlotte jest bardziej niż świadoma tego, że jest księżniczką i ma już plastikowe tiary i suknie, w których można bawić się w przebieranki. Jest bardzo urocza.

Ale Tiara Spencer to niejedyna pamiątka dla Charlotte. Książę Karol składa klejnoty koronne, gdy porządkują życzenia Jej Królewskiej Mości dotyczące dziedziczenia. Zarówno monarchini, jak i jej spadkobierca zgadzają się, że warta 18,5 miliona dolarów Vladimir Tiara – odnowiona na początku XX wieku przy użyciu szmaragdów z Cambridge od babki królowej, królowej Marii – należy do księżniczki Charlotte.

Królowa planuje przekazać Charlotte niesamowitą Szmaragdowa tiarę Cambridge, jak nazywa się ją nieformalnie, i towarzyszący jej naszyjnik, który jest ulubieńcem zarówno jej, jak i jej ukochanej babci. Biorąc pod uwagę, że jest księżną Cambridge, wydaje się to pasować, biorąc pod uwagę, że te klejnoty można wywieść z przeszłości księstwa Cambridge. Królowa przeznaczyła je dla Charlotte na czas, kiedy dorośnie – najprawdopodobniej, gdy skończy 18 lat i zacznie towarzyszyć Kate i Williamowi na uroczystych kolacjach. To będzie naprawdę wspaniały widok!

Jedną z osób, która nie są zachwycone prezentami dla Charlotte, jest Meghan, która liczyła na to, że jej jedyna córka Lilibet będzie nosiła Tiarę Spencer na własnym ślubie. Jest to jednak rzecz, o której Markle może jedynie pomarzyć.


Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

Komentarze

 • Gość pisze:

  Vladymirov tiara nie jest osobistą własnością królowej Elżbiety II i królowa nie może go nikomu oddać na własność. Oczywiście,że królowa zarządza tą kolekcją i decyduje o ich użyciu ale to tylko tyle.Do chwili obecnej poza królową Elżbietą ta tiara nie była używana przez żadną z żyjących obecnie kobiet .Ta tiara jak widać nie należy do kręgu tych tiar, które królowa użycza kobietom w rodzinie królewskiej, tak jak nie pożycza Tiary Girls,, tiary birmańskiej, czy tiary brazylijskiej z akwamarynami.Są pewne klejnoty, które używa tylko osoba rangi królowej, a nie księżniczki.To są oczywiście tylko pobożne życzenia autorki, która dokładnie nie odrobiła lekcji.Po śmierci księżniczki Małgorzaty, wszystkie rzekomo darowane jej klejnoty musiały wrócić z powrotem do skarbca.!Tak na marginesie może w końcu zobaczymy ponownie perską tiarę turkusową. Niektórzy twierdzą,że Vladimirov tiara ma kosztować ok 17 mln funtów!. Tiara ślubna Katarzyny kosztuje niecały milion, a ta w której poszła do ślubu Megan prawie dwa miliony.A wy piszecie tu o tym jakby królowa miała podarować małej jakąś małą pamiątkę.

 • Gość pisze:

  Prawda bardzo podobna do Elżbiety …

 • Gość pisze:

  Chciałabym mieć ich problemy

 • Gośćbabeczli pisze:

  Super bardzo dobrze tak ma być Charlotte fajna wnuczka a Meghan a raczej Rahel zrezygnowała noszenia tytułów i mieszkania a Angli wybrała ponoć normalne życie koń bu się uśmiał niech zapomni

 • Gość pisze:

  Wcale nie jest podobna do krolowej tylko do swojej matki w tym wieku.

 • Bella pisze:

  Ale brednie. Kto wymyślił że tiara Spencer będzie podarowana Charlotte. To rodowy klejnot Spencerów. Będzie przekazana nast pokoleniu czyli żonie Louisa Spencera bratankowi Diany. A Charlotte może nosić tiary dopiero po ślubie. Pierwszy raz założy którąś z tiar podczas swojego ślubu. Ludzie myślcie.

 • Gośćebk pisze:

  To naturalne,żeby tiarę po Dianie przejęła wnuczka Charlootte.Wydale mi się,że ten artykuł jest po to,aby wzbudzić nie nawiść do żony Harryego

 • GośćE-a pisze:

  Charlotte – prawdziwa mała księżniczka.Megan – intrygantka,żądna sławy i władzy,podrzędna aktoreczka.namąciła w rodzinie królewskiej i powinna bezpowrotnie zniknąć i niech słuch o niej zaginie.Harry nie jest dzieckiem Karola ,cały Hewitt,opuścili Anglię i niech tam nigdy nie wracają, ani oni ani ich dzieci.Harry jeszcze nie raz pożaluje związku z pazerną afroamerykanką

  • GośćMisia pisze:

   Ile jadu!!!Człowieku ogarnij się, bo to cię zeżre

  • GośćBarbi pisze:

   No i co takiego,że opuścili rodzinę królewską.W Szwecji księżniczka Magdalena opuściła rodzinę królewską i jakoś nikt jej tego nie ma za zle.Chcą żyć normalnie,każdy ma prawo wyboru w drodze do szczęścia.

  • GośćJa pisze:

   A tak poza tym to wszystko dobrze u ciebie?

 • TERESA pisze:

  Urocza dziewczynka! Księżna Diana byłaby zachwycona wnusią!

 • Krzycho pisze:

  Jakie to podłe- jedne dzieci lepsze drugie gorsze , tak samo podzieleni jak bracia William i Harry, przecież to rodzina i takie wartościowanie kto lepszy kto gorszy-jest strasznie krzywdzące .Wybryki Williama zatajone ,wyciszone a Harrego wywlekane na każdym kroku , nawet nie dadzą spokoju jego żonie- tylko dlatego ,bo jest Amerykanka i innego koloru skóry- to można dowalić ile wlezie, bo przecież jest głupia , niedostosowana i gorsza .Smutne jest to , że ludzie są tak naiwnie głupi wierząc we wszystko co pisza media , łykaja wszystko jak pelikany nawet nie znając osobiście ani jednej ani drugiej strony . Wcale sie nie dziwie Harremu , że czuje się pokrzywdzony gdyż na każdym kroku jest traktowany gorzej od brata i wcale mu sie nie dziwię, że stoi murem za własną żona- tak postepuje prawdziwy mężczyzna- broni swojej rodziny . Zreszta kim my , osoby trzecie jesteśmy aby oceniać cudze wybory? Materacem nie byliśmy ani ścianą w domu żeby sie wypowiadać.

  • Gość pisze:

   A dzieci z głodu umierają.

  • Gość pisze:

   Bardzo mądry komentarz

  • Znawca pisze:

   Meghan nie powinna nigdy znalezc sie w tej rodzinie, to wstretna intrygantka, pazerna na kase, za stara dla Harry’ego i okropnie brzydka, wyglada jak malpa. Odrazu napoczatku zwiazku szybko planowala zajsc w ciaze i trzasnac szybko 2 dzieci na liste do tronu zeby sie finansowo zabezpieczyc zanim bedzie za stara. Wstretna baba zeby nie uzyc slowa kobieta. Biedny Harry, szkoda mi go. Meghan jest okropnie pazerna. Cala jej rodzina jej nieznosi i nienawidzi, wlasny ojciec i rodzenstwo, to cos musi byc z nia nie tak. Paskudna stara baba.

  • Gość pisze:

   Meghan nie powinna nigdy znalezc sie w tej rodzinie, to wstretna intrygantka, pazerna na kase, za stara dla Harry’ego i okropnie brzydka, wyglada jak malpa. Odrazu napoczatku zwiazku szybko planowala zajsc w ciaze i trzasnac szybko 2 dzieci na liste do tronu zeby sie finansowo zabezpieczyc zanim bedzie za stara. Wstretna baba zeby nie uzyc slowa kobieta. Biedny Harry, szkoda mi go. Meghan jest okropnie pazerna. Cala jej rodzina jej nieznosi i nienawidzi, wlasny ojciec i rodzenstwo, to cos musi byc z nia nie tak. Paskudna stara baba.

  • Gość pisze:

   Zgadza sie

 • Gość pisze:

  Megan lekkich obyczajów – nie dla psa, kiełbasa haha

 • Gośćxyz pisze:

  Niesamowicie podobna do swojej Prababci.

 • Jadźka pisze:

  Wy akurat durne pismaki wiecie o czym marzy Meghan.

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczynka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×