Szukaj

Księżna Kate o trudnych początkach w rodzinie królewskiej. Świetnie ukrywała, że jest jej tak ciężko

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate wydaje się czuć jak ryba w wodzie, kiedy pełni swoje królewski zobowiązania. Okazuje się, że nie zawsze tak było. Początki dały jej się we znaki. Co powiedziała?

Księżna Kate i książę William są bardzo lubiani na Wyspach Brytyjskich. Swoje obowiązki wypełniają z uśmiechem na twarzy. Są bardzo otwarci i łatwo nawiązują kontakt. Dodatkowo ona zdobywa uznanie za swoje stylizacje. Ideał. Ale nie zawsze Kate czuła się dobrze i na miejscu.

Księżna Kate – o trudnych początkach w rodzinie królewskiej

Choć Kate Middleton świetnie radzi sobie jako księżna i żona przyszłego króla, bez zarzutu wypełniając swoje obowiązki oraz wpisując się bezbłędnie w etykietę, nie zawsze było jej łatwo. Podczas jednego z ostatnich oficjalnych spotkań zwierzyła się przed kamerą, że po urodzeniu pierworodnego, George’a, przeżywała bardzo ciężkie momenty.

Podczas wizyty w centrum dziecięcym Ely and Careau Children’s Centre w walijskim mieście Cardiff, wspominała:

Rozmawiałam z kilkoma mamami o czasach, kiedy dopiero co urodziłam George’a, a William pracował przy Search and Rescue – nie było łatwo.

Księżna Cambridge wspominała czasy, kiedy nie mieszkali jeszcze w Pałacu Kensington w Londynie, a na walijskiej wyspie. William pracował wtedy jako pilot – RAF Search and Rescue, organizacji specjalizującej się w poszukiwaniu i udzielanie pomocy ludziom, którzy znajdują się w bezpośrednim niebezpieczeństwie, i rzadko bywał w domu, a ona nie miała nikogo, kto mógłby pomóc jej w opiece nad małym synkiem i czuła się bardzo samotna.

Pojawiliśmy się tu w samym środku Anglesey, kiedy George był niemowlakiem i czułam się taka odizolowana, taka odcięta od świata.

Brakowało jej najbliższych, a do tego bardzo odczuwała nieobecność pracującego nocami męża. Przyznała, że gdyby istniało wtedy centrum dla matek i ich pociech, jakie właśnie odwiedziła, z pewnością byłoby jej lżej.

Nie było tam żadnej mojej rodziny, William miał nocne dyżury, gdybym tylko miała blisko takie centrum, jak to… – mówiła.

View this post on Instagram

The Duchess of Cambridge visits Ely and Careau Children’s Centre in Cardiff, Wales ???????? -January 22nd 2020. . Catherine is speaking about feeling isolated when George was a newborn while they were living in Anglesey, Wales and that William was working at night as a RAF Search and Rescue helicopter pilot ????????❤. . ???? : ITV News/@itvnews. . #royalfamily #katemiddleton #PrinceWilliam #PrinceGeorge #PrincessCharlotte #PrinceLouis #DukeofCambridge #DuchessofCambridge #London #monarchy #england #english #british #britishmonarchy #britishroyalfamily #photooftheday #love #l4l #happy #cute #gorgeous #amazing #beautiful #lovely #pretty #bestcouple #adorable #instadaily #baby #instapic

A post shared by The Cambridges ???????????????? (@thecambridges_family) on

Jak widzicie, nie zawsze było łatwo, ale Kate w końcu się odnalazła i teraz z gracją i przyjemnością pełni swoje obowiązki, samodzielnie oraz u boku męża.

Zobacz także: Odważne słowa księcia Williama po rodzinnym skandalu. Harry musiał na długo stracić mowę, jak to usłyszał


Księżna Kate w Cardiff w kamelowym płaszczu

Księżna Kate w Cardiff w kamelowym płaszczu

Księżna Kate i książę William na przyjęciu w pałacu

Księżna Kate i książę William na przyjęciu w pałacu

Księżna Kate bawi się dziećmi

Księżna Kate bawi się dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×