Księżna Kate bohaterką szalonych metamorfoz. Na takie fryzury żona Williama nigdy by się nie zdecydowała

Księżna Kate ofiarą grafika

Księżna Kate ofiarą grafika

Księżna Kate na zdjęciach przerobionych przez grafika. Jak wygląda w różnych cięciach i kolorach?

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków i wcale nie zmienił tego wywiad, którego udzielili Oprah Winfrey Meghan i Harry, a w którym ujawnili, że to ona miała doprowadzić szwagierkę do płaczu na kilka dni przed jej ślubem.

Fani rodziny królewskiej doceniają żonę Williama za to, że nie wychyla się przed szereg, jest powściągliwa i idealnie wywiązuje się z obowiązków. Kobiety zachwycają się jej stylizacjami – mówi się nawet o efekcie Kate, bo kiedy pojawi się w ubraniu, które jest ogólnie dostępne, znika ono z półek z prędkością błyskawicy.

Podziwiana jest także za to, w jaki sposób wychowuje troje dzieci: George’e, Charlotte i Louisa. Wtajemniczeni twierdzą, że ukrywa przed potomstwem ich pochodzenie i ich rolę w państwie, tylko po to, żeby ich dzieciństwo było jak najbardziej normalne, a oni nie czuli się w żaden sposób uprzywilejowani.

Kate od wielu lat jest wierna tej samej fryzurze. Z wyjątkiem delikatnych zmian koloru, nie pozwoliła sobie na większe szaleństwo. Zrobił to za nią grafik komputerowy, a efektami pochwalił się w sieci.

Księżna Kate w różnych fryzurach. Jak wygląda w blondzie, krótkich włosach i z grzywką?

Współczesna technika gwarantuje nam możliwość manipulowania wyglądem. Ktoś pokusił się o to, żeby przy pomocy odpowiednich narzędzi zmienić uczesanie księżnej Kate. Od lat wierna tej samej fryzurze żona Williama pewnie mocno by się zdziwiła, jak wygląda w propozycjach kreatywnego internauty.

Na koncie @royaltyconnection na Instagramie udostępniono siedem zdjęć księżnej Kate w różnych cięciach i kolorach. Najbardziej wiarygodnie wygląda pierwsza fotografia, na której mama Charlotte, George’a i Louisa prezentuje jasny blond, ale uczesanie takie, do jakiego przywykliśmy.

Kolejne montaże są już mniej udane, a wklejanie twarzy księżnej w zdjęcia znanych osób, na przykład Beyonce, dało koszmarne efekty. Z pewnością już wiadomo, jak nie powinna nigdy czesać się żona Williama.

Internauci także nie mają wątpliwoci, że jeśli już to blond, ale także są zgodni, że eksperyment był próbą marnej jakości.


Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×