Szukaj

Księżna Kate jednego koloru unika jak ognia! Nigdy w nim jej nie zobaczymy. Nie uwierzycie dlaczego

Księżna Kate ciekawostki

Księżna Kate ciekawostki

W jakim kolorze ubrań nie nosi księżna Kate?

Księżna Kate to z pewnością jedna z ikon w świecie mody, która stylizacjami przyciąga uwagę mediów na całym świecie. Żona księcia Williama nie boi eksperymentować się ubraniami, które nosi.

Na licznych fotografiach zauważyć można, że w jej garderobie znajdują się ubrania prawie w każdym odcieniu – od jaskrawej żółci po czerń. Jednego koloru jednak brakuje. Jak zauważyli obserwatorzy stylu królewskiego, Kate nigdy nie ubrała kreacji w pomarańczowym kolorze.

Czyżby w ten sposób próbowała zachować zasady królewskiego protokołu? Okazuje się, że niekoniecznie, zwłaszcza, że królowa była zauważana w takich odcieniach. Decyzja ta jest więc indywidualnym upodobaniem Kate.

Powód takiego zachowania udało się znaleźć dziennikarzom magazynu OK!. Zdradzili, że księżna go unika, bo podświadomie wie, że jej nie pasuje. Analityk kolorów Gabriella Winters z Chromology UK wyjaśniła:

Myślę, że odpowiedź leży w DNA i świadomości Kate, że pewne kolory są mniej pochlebne w porównaniu do innych. Ludzie widzą różne kolory w zależności od ich zakodowanych przekonań. Gdy zostanie on umieszczony obok twarzy, będzie odbijał odpowiednią falę. Noszenie odpowiednich kolorów może sprawić, że będzie się wyglądać zdrowiej i bardziej promienne. Oczy i włosy będą wyglądać promiennie. Noszenie niewłaściwych barw może zaś wywołać odwrotny skutek

Księżna, gdyby ubrała się na pomarańczowo mogłaby wyglądać przerażająco. Jej twarz  jedynie częściowo pochłonęłaby temperaturę tego koloru. Zupełnie inaczej jest wówczas, kiedy ma na sobie chłodniejsze kolory. Wówczas wygląda elegancko i szykownie.

Życie w rodzinie królewskiej bywa skomplikowane. Najbardziej odczuje to księżniczka Charlotte

Wiadomo już co sprawia, że ciężarna Pippa Middleton wygląda tak bosko! Księżna Kate udzieliła jej doskonałej rady!

Tacy to pożyją. Księżna Kate i książę William wybrali się na kolejne wakacje! Wnętrza ich luksusowej willi zapierają dech


Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Księżna Kate i książę William pierwszy raz z księciem George'em

Księżna Kate i książę William pierwszy raz z księciem George'em

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×