Królewskie dzieci mają dość zachowania księżnej Kate. Za murami Pałacu Kensington jest ciekawiej niż myśleliśmy

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate podzieliła się rodzinnym sekretem. Ujawniła, że dzieci mają dość jej zachowania i dlatego co jakiś czas zwracają się z nietypową prośbą.

Księżna Kate w 2011 roku dołączyła do rodziny królewskiej. Poślubiła następcę tronu, księcia Williama. Małżonkowie stworzyli duet, który cieszy się sporą sympatią na całym świecie. Gdziekolwiek się nie pojawiają, zachwycają swoimi stylizacjami, a także inspirują zachowaniem. Mimo upływu lat małżonkowie doskonale się dogadują.

Kate jest niesamowitym oparciem dla swojego męża. Podobno bardzo go wspiera w sprawie konfliktu, który toczy z bratem. Zagraniczna prasa donosi, że William nie może znieść tego, że Harry publicznie krytykuje swoich bliskich i dzieli się informacjami, które powinny być utrzymywane w sekrecie. Mówi się, że między braćmi powstaje przepaść, która staje się nie do przeskoczenia.

Księżna Kate podzieliła się rodzinnym sekretem. Z jaką prośbą zwracają się do niej dzieci?

Księżna Kate nie tylko wspiera swojego męża, ale także co jakiś czas bierze udział w ważnych spotkaniach. Z reguły zachwyca dobrze dobranymi stylizacjami. Żona Williama słynie z tego, że doskonale łączy stroje. Często sięga po ubrania z górnej półki i świetnie zestawia je z tymi, które są dostępne w sieciówkach.

Kate angażuje się też w ciekawe projekty. Patronowała konkurs fotograficzny Hold Still, który pokazywał, jak Brytyjczycy spędzają pandemię koronawirusa. Do sieci przedostała się rozmowa księżnej z finalistką konkursu, Ceri Edwards. Wykonała ona zdjęcie, na którym widać, jak jej córka, Poppy, przytula się do ojca.

Kate pochwaliła autorkę i zapytała, czy jej mąż jest fotografem:

Nie. To ja robię dużo zdjęć rodzinie – odpowiedziała Ceri.

Księżna Kate roześmiała się i powiedziała, że u niej w rodzinie sytuacja wygląda podobnie. Tak angażuje się w swoją pracą, że jej dzieci zwracają się do niej z zaskakującą prośbą. Chcą, by przestała je fotografować:

To jak ja. Moje dzieci co jakiś czas mówią: „Mamo, proszę przestań już fotografować”.

Kate i William są rodzicami trojga dzieci: Georga, Charlotte i Louisa, które zaczynają być zmęczone pasją swojej matki.


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Książę George już samodzielnie chodzi

Książę George już samodzielnie chodzi

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Książę George i księżniczka Charlotte w ogrodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×