Szukaj

Księżna Kate ma gest. 5-latek pochwalił się przesyłką od żony Williama z Pałacu Kensington

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate doceniła heroiczne wysiłki 5-latka. Chłopcu udało się zebrać sporą sumę pieniędzy na rzecz szpitala, któremu patronuje żona Williama. Czekała na niego osobista niespodzianka z Pałacu Kensington.

Księżna Kate pomimo panującej pandemii stara się cały czas, jak najlepiej wykonywać obowiązki księżnej. Od kilku miesięcy wraz z Williamem i dziećmi przebywają w posiadłości w Norfolk, by tam bezpieczni spędzić ten najtrudniejszy okres. Małżonkowie nawet na chwilę nie zrezygnowali z wypełniania swoich obowiązków względem monarchii. Chociaż przez długi czas małżonkowie nie mogli osobiście spotykać się z poddanymi, to znaleźli doskonały sposób na to, by dodać wszystkim otuchy. Książę William i jego żona łączyli się za pomocą wideorozmów z przedstawicielami różnych służb, które były na pierwszym froncie walki z Covid-19.

Książęca para już powoli zaczyna wracać do pełni swoich obowiązków. Małżonkowie pojawiają się na oficjalnych wyjściach, oczywiście wszystko odbywa się z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Kate znana jest z tego, że potrafi docenić każdy nawet najmniejszy gest i podziękować Brytyjczykom za gesty dobrej woli. Szczególnym uczuciem darzy ona zwłaszcza dzieci, a ich zaangażowanie w ważne sprawy potrafi nagrodzić z należytymi dla monarchii honorami.

Księżna Kate wysłała list do małego chłopca

Żona Williama od dwóch lat jest honorowym patronem Szpitala Dziecięcego Evelina London. W te wakacje postanowiła poświęcić odrobinę swojego czasu, by napisać bardzo szczery i pełen pięknych słów list do Tony’ego Hudgella. Jest to chłopiec, który trafił do wspomnianej wcześniej placówki, mając zaledwie 41 dni. Jego stan był krytyczny. Miał on rozległe złamania wszystkich kończyn, oraz wiele innych urazów. Lekarzom udało się go uratować, jednak nie odzyskał on pełnej sprawności. Został poddany amputacji obydwu kończyn i porusza się za pomocą protez. Chłopiec podjął się trudnego wyzwania i chciał pokonać trasę 10 kilometrów, by zebrać pieniądze dla placówki, która uratowała mu życie.

Księżna doceniła ten heroiczny wyczyn 5-letniego bohatera i postanowiła za niego osobiście podziękować. Chłopiec otrzymał od niej list, którym pochwalił się na Instagramie.

W korespondencji, którą udostępnił chłopiec, możemy przeczytać:

Drogi Tony, chciałam Ci przesłać moje gratulacje, obserwując Twoje niesamowite wysiłki na rzecz zbierania funduszy dla Szpitala Dziecięcego Evelina London, jestem pod wielkim wrażeniem, że kontynuowałeś swój spacer nawet po osiągnięciu celu 10 km! Wiem, że szpital bardzo docenia Twoje wysiłki i wszyscy jesteśmy bardzo dumni z tego co osiągnąłeś.

Chłopiec na początku zamierzał zebrać jedynie 500 funtów, jednak w tym momencie dzięki jego działalności udało mu się zebrać ponad milion funtów.

Nic dziwnego, że Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków, ponieważ to już nie pierwszy raz, gdy ktoś chwali się w social mediach osobistą korespondencją prosto z Pałacu Kensington.


Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Kate i William na spotkaniu

Księżna Kate i William na spotkaniu

Księżna Kate w białej sukience na spotkaniu

Księżna Kate w białej sukience na spotkaniu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×