Szukaj

Księżna Kate zawsze wygląda idealnie. To zasługa genialnego triku, który zdradził jej stylista

Księżna Kate zawsze wygląda świeżo i pięknie. Podobno to zasługa bardzo prostego triku. Teraz wszyscy będą mogli z niego skorzystać, bo zdradził go jej stylista.
Księżna Kate sekret sylwetki

Księżna Kate sekret sylwetki

Księżna Kate znana jest z tego, że wygląda zawsze idealnie. Jej stylizacje są przemyślane i dopracowane, a wygląd świeży i promienny. Podobno to zasługa bardzo prostej sztuczki.

Zobacz: Kate na pokładzie samolotu ma dziwne wymagania. Podczas ostatniej podróży zrobiło się niezręcznie

Księżna Kate – sekret dobrego wyglądu

Podobno Kate, w wyborze stylizacji pomaga Sophie, hrabina Wessex, a że jest znana z dobrego smaku, to powoduje, że połączone siły dwóch pań, dają takie spektakularne efekty.

Projektantka mody Donna Ida ujawniła, że ​​Sophie kupuje dodatkowe rzeczy dla swojej królewskiej krewnej za każdym razem, gdy kupuje coś dla siebie. Pani Ida powiedziała Mail Online:

Mój przyjaciel, stylista, jest najlepszym przyjacielem Sophie Wessex, a Sophie kupuje od nas. Dostała od nas czarny kombinezon Sadie, a potem poprosiła o jeden dla Kate.

Księżna Kate jest znana z dobrego gustu i widywana jest w ubraniach od Idy, niedawno widziano ją w dżinsach od projektantki.

Zobacz: Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Księżna Kate w niebieskim płaszczu na chrzcie statku polarnego

Książę William i księżna Kate przybyli na ceremonię nadania nowego imienia brytyjskiemu statkowi badawczemu w Birkenhead, w północno-zachodniej Anglii. Małżonkowie nie tylko pozowali do zdjęć, ale także rozmawiali z pozostałymi uczestnikami wydarzenia. W tym m.in. z zespołem inżynierów oraz młodymi praktykantami, którzy byli zaangażowani w budowę statku, a także naukowcami, którzy zademonstrowali im najnowocześniejszy sprzęt używany do prowadzenia badań.

Stylizacja, która wybrała na to wydarzenie, według tabloidu, także jest dziełem współpracy z Donną Idą. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Kate pojawiła się we wspomnianym płaszczu. Po raz pierwszy założyła go w 2014 roku podczas wizyty w Nowej Zelandii.

Kolejny raz ubrała się w niego dwa miesiące później, podczas obchodów 70. rocznicy lądowania w Normandii. Od tego momentu regularnie zarzuca go na siebie, udowadniając, że niektóre kreacje można nosić wielokrotnie. To też ma być zasługą wzajemnego inspirowania się z hrabiną Sophie Wessex, która także lubi powtarzać stylizacje.

Czyżby zero waste zaczynało trafiać również na dwory?

Zobacz: Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ubrała się niemal identycznie


Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate - chrzest statku polarnego

Księżna Kate - chrzest statku polarnego

Księżna Kate na finale Wimbledonu 2019

Księżna Kate na finale Wimbledonu 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×