Szukaj

Księżna Kate i książę William z dziećmi latają tanimi liniami! Jeden z pasażerów nagrał ich ukradkiem! [WIDEO]

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate, książę William, dzieci

Książę William i księżna Kate latają tanimi liniami lotniczymi, w których bilet kosztuje tylko 73 funty! Małżonkowie razem z dziećmi w końcu wybrali się na wakacje do szkockiej posiadłości królowej Elżbiety II w Balmoral.

Księżna Kate i książę William wakacje zaczęli od  karaibskiej wyspy Mustique, ale w czwartek, zostali sfotografowani, jak wysiadają z samolotu w Szkocji. William, Kate, ich troje dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis oraz królewska niania Maria Teresa Turrion Borrallo, zostali zauważeni, gdy schodzili o 8:45 rano z pokładu tanich linii lotniczych samolotu FlyBe z Norwich do Aberdeen.

Kate i William z dziećmi w tanich liniach lotniczych

Uważa się, że rodzina książęca zatrzymała się w swoim wiejskim domu w Norfolk, Anmer Hall, który jest godzinę jazdy od lotniska Norwich. Materiał wideo uzyskany przez MailOnline pokazuje, jak William wychodzi z samolotu ze swoimi starszymi dziećmi George’em i Charlotte. Kate, która wyglądała stylowo, w cienkim swetrze i długiej spódnicy, niosła na rękach małego Louisa. Książęca niania Maria, szła obok swoich pracodawców, służąc wsparciem.

Jeden z pasażerów samolotu powiedział MailOnline:

Rodzina siedziała z przodu. Cały czas latam tą trasą, i nie domyśliliśmy się. Nikt nie wiedział, że lecą. Później zrozumiałem, że Kate siedziała kilka rzędów przede mną.

Podróżujący nagrali ukradkiem, jak książęta Cambridge z dziećmi i bagażami opuścili pokład samolotu.

Zobacz: Wyciekła treść prywatnego meila od Kate do przyjaciół. Czy jako księżna powinna pisać takie rzeczy?

Rodzina książęca prawdopodobnie spędzi weekend świąteczny z królową i księciem Filipem w zamku Balmoral. Książę Karol i Camila również spędzają wakacje w pobliżu posiadłości Birkhall. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej latem udają się do Balmoral i jak dotąd tego fani mogli zobaczyć księcia Edwarda i hrabinę Wessex oraz księcia Andrzeja i księżną Beatrice.

Książę William i Kate odwiedzają Balmoral od czasów uniwersyteckich. Rodzice trójki dzieci przeżywali najbardziej romantyczne chwile w rezydencji, zatrzymując się w domku o nazwie Tam-na-Ghar podczas przerw na Uniwersytecie St Andrews.

Zobacz: Meghan Markle publicznie obraziła księżną Kate! Żona Williama nie chce jej znać po tym, co powiedziała

Historia i położenie Balmoral

Letnia rezydencja królowej znajduje się w Royal Deeside w Aberdeenshire. Wspaniała posiadłość z szarego kamienia, z wieżyczkami, położona jest pośród gór, jezior, dolin i torfowisk. Jest to prywatny dom królowej i został przekazany jej w spadku, a został kupiony przez księcia Alberta dla królowej Wiktorii, w 1852 r. Para po raz pierwszy odwiedziła to miejsce w 1842 r. I tak oczarowała ich uroda, że ​​postanowili wrócić. Monarcha nazwał Balmoral rajem na wyżynach i napisał w swoim dzienniku:

Wszyscy wydawali się oddychać wolnością i spokojem, i zapomnieć o świecie i jego smutnych zawirowaniach.

Rodzina królewska odwiedza Balmoral od dziesięcioleci

W Balmoral królowa i jej rodzina mogą naprawdę odpocząć i być sobą. Jej wnuczka księżniczka Eugenie oświadczyła, że ​​„Babcia” jest najbardziej szczęśliwa w górach, mówiąc:

Spacery, pikniki, psy – dużo psów, zawsze psy – a ludzie przychodzą i wychodzą przez cały czas. To cudowna baza dla Babci i Dziadka, abyśmy mogli przyjść i zobaczyć ich tam, gdzie masz po prostu miejsce do oddychania i biegania.

Organizowane są pikniki, wieczory kina domowego, gry i spacery. I pomimo tego, że są na wakacjach, członkowie rodziny królewskiej od czasu do czasu biorą udział w oficjalnych wyjściach, na przykład w Braemar Gathering, gdzie królowa jest wodzem górskich gier. Elżbieta II i jej mąż, książę Filip, zawsze świetnie się bawią, gdy oglądają coroczne przeciąganie liny i wyścigi w workach.

Zobacz: Księżna Kate odmówiła wspólnych wakacji z Meghan Markle. Teraz ujawniono powód – poszło o dzieci


Książę William z dziećmi latają tanimi liniami

Książę William z dziećmi latają tanimi liniami

Księżna Kate z nianią latają tanimi liniami

Księżna Kate z nianią latają tanimi liniami

Księżna Kate w stylu boho

Księżna Kate w stylu boho

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×