Księżniczka Charlotte przed wejściem do szkoły usłyszała piękne słowa od księżnej Kate. Co jej powiedziała?

Księżna Kate rada dla Charlotte

Księżna Kate rada dla Charlotte

Księżniczka Charlotte rozpoczęła edukację w szkole. By dodać córce otuchy, księżna Kate podzieliła się z nią wyjątkową radą. Zobacz, co takiego powiedziała dziewczynce. 

Księżniczka Charlotte i książę George w czwartek rozpoczęli rok szkolny. Z tego powodu pojawili się w Thomas’s School w Battersea, w miejscu, gdzie przez najbliższe miesiące zdobywać będą edukację. Towarzyszyli im książę William i księżna Kate, która po raz pierwszy pokazała się w nowej fryzurze.

Zobacz: Księżna Kate ma nową fryzurę. Nieźle zaszalała u fryzjera – tak jasnych włosów nie miała dawno!

Księżniczka Charlotte usłyszała radę od mamy

O ile książę George już wcześniej uczęszczał do placówki, o tyle jego młodsza siostra po raz pierwszy przekraczała szkolne mury. Jak informuje zagraniczna prasa, księżniczka była nieco zestresowana całą sytuacją. Chociaż zazwyczaj pewnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów, tym razem wydawała się być nieco onieśmielona.

By dodać córce otuchy, księżna Kate postanowiła podzielić się z nią radą, która pomoże jej przetrwać kolejne miesiące. Podkreślała, że powinna pamiętać o tym, że ma przy sobie starszego brata, na którego pomoc będzie mogła liczyć w każdej sytuacji.

George cię poprowadzi – przyznała księżna.

Zobacz: Księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie są znacznie grzeczniejsi niż na zdjęciach paparazzi. Urocze zdjęcie podbija sieć


Trzeba przyznać, że takie wsparcie to prawdziwy skarb.

Księżniczka Charlotte – czego będzie się uczyć w szkole?

Wiadomo, że księżniczka w czasie pierwszego roku szkoły nie będzie próżnować. W planie ma zajęcia z języka francuskiego, komputerowe, a także artystyczne: balet, teatr, muzykę. Nauczy się też pisać, a także będzie poznawać świat przez zabawę.

Na początku tego roku dyrektor szkoły Thomas’s Battersea, Simon O’Malley, powiedział, że szkoła była zachwycona tym, że wkrótce powita małą księżniczkę.

Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego starszego brata, księcia Georga, w Thomas Battersea. Z niecierpliwością oczekujemy powitania jej i wszystkich naszych nowych uczniów w szkole we wrześniu – przyznał w oświadczeniu.

Trzymamy kciuki, żeby nauka upływała dziewczynce w przyjemnej atmosferze.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami

 

 


Księżniczka Charlotte z księżną Kate na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte z księżną Kate na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×