Szukaj

Księżna Kate jednak jest w czwartej ciąży? Wielkie poruszenie po publikacji brytyjskiego tabloidu

Księżna Kate ponownie zostanie mamą? Jeden z brytyjskich tabloidów nie ma w tej kwestii nawet cienia wątpliwości. Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom.

Księżna Kate - czy miała botoks?

Księżna Kate nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Chociaż książe William i jego żona mają już trójkę dzieci, co jakiś czas kolorowa prasa sugeruje, że to dopiero początek, a para wkrótce powita na świecie czwartego potomka.

Zobacz: Meghan Markle pozuje z tabloidem z księżną Kate na okładce! Żona Harry’ego sama uwierzyła fałszywe plotki o ciąży Middleton!

Informację tę niedawno podał Daily Mail. Na łamach dziennika mogliśmy przeczytać, że u Kate jeszcze bardziej wyostrzył się instynkt macierzyński. Kiedy? W momencie, w którym Meghan Markle zaszła w ciążę. Powiększający się brzuszek szwagierki sprawił, że żona Williama także chciałaby taki mieć i nie przeraziła jej nawet wizja porannych mdłości, z którymi w przeszłości miała problem.

Zobacz: Meghan Markle publicznie obraziła księżną Kate! Żona Williama nie chce jej znać po tym, co powiedziała

Nie da się też ukryć, że Kate kocha dzieci. Podczas ostatniej wizyty w Irlandii, miała okazję poznać pięciomiesięcznego Jamesa Barrowa, którym księżna była oczarowana. Ojciec chłopczyka postanowił wykorzystać okazję i zapytał członkinię rodziny królewskiej, czy chciałaby jeszcze raz zostać mamą.

Księżna wypowiedziała wówczas słowa, które raczej ostudzą entuzjazm królewskich fanów na temat jej czwartego dziecka. Kate, uśmiechając się, przyznała, że na ten moment się na to nie zanosi:

Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony – cytuje słowa księżnej portal New Idea. 

Choć plotki Daily Mail sprawiają wrażenie dość wiarygodnych, to wszystko wskazuje na to, że Kate na ten moment nie planuje kolejny raz zostać mamą.

Zobacz: Wyciekła treść prywatnego meila od Kate do przyjaciół. Czy jako księżna powinna pisać takie rzeczy?


Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate w błękitnej sukience

Księżna Kate w błękitnej sukience

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×