Szukaj

Gdy Meghan Markle pokazywała Archiego, wydarzyło się coś niezwykłego! „To znak od księżnej Diany”. Jest zdjęcie

Meghan Markle - stylizacja

Meghan Markle - stylizacja

Narodziny potomka księcia Harry'ego i Meghan Markle jeszcze długo nie zejdą z pierwszych stron tabloidów. Brytyjczycy oszaleli na punkcie małego Archiego do tego stopnia, że prześcigają się w swojej kreatywności. Ostatnio media dopatrzyły się wielkiej symboliki, którą na małego hrabiego zesłała rzekomo sama księżna Diana!

6 maja Megan Markle powitała na świecie swojego pierwszego synka, któremu nadała imię Archie. Malec przyszedł na świat w domu, a dzielnej mamie podczas porodu towarzyszyła jej matka i małżonek. Książęta Sussexu aż trzy dni kazali czekać światu na oficjalną prezentację swojego dziecka, jednak gdy wreszcie ceremonia się odbyła, na niebie nad pałacem ukazał się niezwykły znak – rzekomo od samej księżnej Diany.

Tak przynajmniej twierdzą tabloidy, które przeanalizowały z zegarmistrzowską precyzją każdy szczegół uroczystości. W środę w południe Meghan Markle wraz z Harrym wyszli do ludzi z synkiem, zaprezentowali mediom słodką twarz dziecka i powiedzieli kilka słów do mikrofonu. Podczas uroczystości na niebie nieoczekiwanie wyłoniła się piękna tęcza, w której Brytyjczycy natychmiast dopatrzyli się głębokiej symboliki.

Interpretatorzy zjawiska pogodowego twierdzą bowiem, że tęcza jest znakiem przekazanym z nieba przez samą księżną Dianę! Każdy fan brytyjskiej monarchii doskonale wie, że królowa ludzkich serc kochała swoich synów miłością bezgraniczną. Wielu Brytyjczyków twierdzi, że nawet po swojej tragicznej śmierci Lady Di czuwa nad swoimi chłopcami, którzy wyrośli na przystojnych mężczyzn, mają piękne żony oraz cudowne dzieci.

Czy księżna Diana rzeczywiście dała znak z nieba? Taką szaloną interpretację zaproponowały Brytyjczykom portale plotkarskie, sugerując, że „Diana, choć nie była na ślubie swoich synów osobiście, czuwa nad ich życiem nieustannie”. Nie wiadomo jak do tego zjawiska nadprzyrodzonego podchodzi sam hrabia Archie Harrison, na jego odpowiedź musimy poczekać jeszcze kilka lat.

Myślicie, że piękna tęcza nad pałacem była znakiem od księżnej Diany?

View this post on Instagram

Photo and caption via @maxfostercnn on Twitter: “???? Rainbow forms over Windsor Castle after #BabySussex is revealed as Archie Harrison.” • • • #HarryandMeghan #royalbaby #meghanmarkle #babysussex #duchessofsussex #fashion #style #dukeandduchessofsussex #sussexsquad #hrhtheduchessofsussex #PrinceHarry #royalty

A post shared by Modern Sussex (@modern_sussex) on

Zobacz: Książę George wyjawił największą tajemnicę dotyczącą syna Meghan Markle! Wszyscy to przeoczyli!

Zobacz: Co robiła księżna Kate, gdy Meghan Markle pokazywała syna? Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzi

Zobacz: Pierwszy wywiad z Meghan Markle po porodzie. Opowiedziała o synu – do kogo jest podobny? Księżna ma pewne wątpliwości [WIDEO]


Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×