Szukaj

Dariusz Krupa szykuje książkę o życiu Edyty Górniak. Co ujawni? Wyciekły szczegóły

Były mąż Edyty Górniak, Dariusz Krupa, pisze książkę. Co chce w niej zdradzić i czy znajdą się tam wątki prywatne? Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom tygodnika Rewia. 
Edyta Górniak i Dariusz Krupa

Edyta Górniak i Dariusz Krupa

Edyta Górniak od wielu lat jest na fali popularności. Piosenkarka nie tylko regularnie koncertuje, ale od niedawna jest także gwiazdą programu My Way, w trakcie którego przygotowuje się do zdania egzaminu na prawo jazdy. Telewizyjne show jest o tyle ciekawe, że obok nauki prowadzenia samochodów, nie brakuje w nim wątków prywatnych.

Górniak na antenie TVN-u opowiada m.in. o swoim małżeństwie. Zdradziła m.in., że przed ceremonią przeczuwała, że nie powinna wyjść za mąż, pierwszy raz zdobywają się na aż tak szczere wyznanie.

Dariusz Krupa pisze książkę. Poruszy wątek małżeństwa z Edytą Górniak?

Górniak z mężem rozwiodła się w 2010 roku. Nie jest tajemnicą, że mężczyzna kilka lat później spowodował wypadek, w którym śmierć poniosła 63-letnia kobieta. Mężczyzna został skazany na sześć lat więzienia. Jak informuje magazyn Rewia, w tym czasie były mąż Górniak nie próżnuje:

Darek stara się dbać o siebie, ćwiczy, pracuje w radiowęźle i ogólnie bardzo dobrze się sprawuje. Bardzo żałuje tego, co się stało – zdradza w rozmowie z tygodnikiem jeden ze znajomych muzyka.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa – TeleKamery 2008

To jednak nie koniec. Podobno Dariusz pisze w więzieniu książkę, w której nie zabraknie wątku małżeństwa z divą:

Opisuje w niej swoje więzienne życie, a także kulisy małżeństwa z Edytą – dodaje informator.

Czy rzeczywiście tak będzie, a Edyta ma się czego bać? O tym przekonamy się w najbliższym czasie. Mężczyzna dopiero za dwa lata wyjdzie na wolność.

Zobacz: Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

 


Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×