Szukaj

Książę William namawiał księcia George’a na wspólne seanse telewizyjne! Napotkali jednak przeszkodę

Książę William ośmieszony, książę George

Książę William o relacji z najstarszym synem

Księżna Diana miała doskonałe relacje ze swoimi synami, nawet po rozwodzie z księciem Karolem. Dała im świetny przykład tego, jak powinno wyglądać rodzicielstwo i w jaki sposób dać dzieciom namiastkę normalności w królewskim świecie. Nic dziwnego, że książę William jest teraz takim świetnym ojcem. Przyszły król Anglii nauczył się od matki empatii i zrozumienia, a książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis bez wątpienia na tym zyskali.

Ostatnimi czasy książę William spędza najwięcej czasu z najstarszym synem i swoim dziedzicem, co jest naturalne w rodzinie królewskiej. Książę George od najmłodszych lat jest przygotowywany do objęcia obowiązków suwerena Zjednoczonego Królestwa, ale na razie przede wszystkim nawiązuje więź ze swoim ojcem. Niestety, ich plany nie zawsze wychodzą.

Jak wyjawił niedawno książę William, on i jego syn planowali oglądanie popularnej animowanej serii z 1981 roku – Danger Mouse – której twórca odebrał kilka dni temu medal za specjalne zasługi dla Wielkiej Brytanii. Podczas rozmowy z Brianem Cosgrove książę był zachwycony jego dziełem:

Powiedział: “Wychowałem się na tym, zrobiłeś też Wind of the Willows, prawda?”, odpowiedziałem: “Tak, to ja”, a on na to: “Wspaniale” – wspomina twórca bajki

Niestety, plany księcia Williama i księcia George’a spaliły na panewce. Wszystko przez telewizję!

Powiedziałem, że to była przyjemność poznać go, a on powiedział, że przyjemność leży po jego stronie. To było surrealistyczne. William powiedział, że chciał obejrzeć bajkę ze swoim synem, George’m, ale nie mogli, ponieważ nie jest emitowana. Telewizja sprzedała ją do Kanady – dodał Cosgrave

Nawet rodzina królewska nie może mieć wszystkiego. 😉

Książę William odwrócił się od księżnej Diany tuż przed jej śmiercią. Wszystko przez te słowa

O tym się nie mówiło. Książę William złamał serce księżnej Dianie. Zrobił coś bardzo przykrego

Falstart Meghan Markle. Mini wpadka księżnej rozdmuchana do rozmiarów skandalu! Komentuje książę William


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×