Wzruszające, jak Kate i William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. Pałac ozdobił pośmiertny prezent dla męża królowej

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. W czwartek opublikowali post z emocjonalnym przesłaniem. Wzruszające.

Książę William i księżna Kate tworzą jeden z popularniejszych duetów w rodzinie królewskiej. Gdziekolwiek się nie pojawiają, zachwycają uczestników danego wydarzenia. Inspirują stylizacjami, a także swoim zachowaniem. Podobno zakochani są zgodni nie tylko w miejscach publicznych, ale także świetnie dogadują się za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham.

Księżna jest oparciem dla męża w trudnej sytuacji, jaka obecnie ma miejsce w rodzinie królewskiej. Plotkuje się, że William ma za złe bratu, że ten regularnie dzieli się z amerykańską prasą swoimi doświadczeniami z przeszłości. Wywiad Harry’ego, w którym opowiada o bolesnych zdarzeniach z dzieciństwa, bardzo dotknął następcę tronu.  On także był nastolatkiem, kiedy zginęła ich mama, księżna Diana:

Ogromna przepaść między nim a rodziną stanie się jeszcze większa. Członkowie rodziny królewskiej będą przerażeni, a Karol i William będą wyrywać to, co zostało na ich głowach. Po prostu wydaje się, że to kolejny dzień i kolejny jęk. Oczywiście musimy szanować zdrowie psychiczne Harry’ego, ale zastanawialiście się, kiedy on przestanie? – pyta królewski biograf Phil Dampier.

Książę William i księżna Kate uczcili 100. urodziny księcia Filipa

Książę William i księżna Kate nie tylko regularnie biorą udział w służbowych spotkaniach, ale także prężnie działają w social mediach. Prowadzą oficjalne konto na Instagramie, gdzie m.in. upamiętniają ważne momenty z życia rodziny królewskiej.

W czwartkowy poranek uczcili pamięć o księciu Filipie. Opublikowali post z emocjonalnym przesłaniem. Mąż królowej Elżbiety II, który zmarł w kwietniu, gdyby żył, świętowałby dziś 100. urodziny. Małżonkowie udostępnili więc zdjęcia monarchini, która znajduje się w ogrodzie. Dogląda róż nazwanych na cześć swojego męża (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Wspominamy Jego Królewską Wysokość Księcia Edynburga, w dniu jego 100. urodzin. W zeszłym tygodniu królowa otrzymała od @the_rhs różę księcia Edynburga, której patronką jest Jej Wysokość. Nazwana ku pamięci księcia róża została zasadzona w ogrodzie na wschodnim tarasie zamku Windsor.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach wspominają księcia Filipa i podkreślają, że bardzo za nim tęsknią.


dukeandduchessofcambridge_196955138_148994653952528_1267902522150440870_n

Księżna Kate i książę William uczcili setne urodziny księcia Filipa

Księżna Kate i książę William uczcili setne urodziny księcia Filipa

Księżna Kate i książę William uczcili setne urodziny księcia Filipa

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×