Szukaj

Księżna Diana miała myśli samobójcze? Wszystko przez zachowanie Karola

Księżna Diana wyśmiana

Księżna Diana cierpiała w małżeństwie z księciem Karolem

W tym roku mija 20 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Uwielbiana przez miliony członkini rodziny królewskiej zdawała się być szczęśliwą matką i przyszłą królową. Udzielała się charytatywnie, była ikoną stylu i próbowała wnieść zmiany w skostniałe pałacowe życie – jej wypadek był okropnym ciosem dla rodziny królewskiej i małoletnich synów Diany.

Książę Harry przerwał milczenie po 20 latach od śmierci księżnej Diany! Namówiła go do tego Meghan Markle

Tymczasem na jaw wychodzi coraz więcej uprzednio nieznanych faktów z życia księżnej. Ostatnie doniesienia brytyjskich mediów są wstrząsające – Diana cierpiała na depresję, miała bulimię i rozważała targnięcie się na swoje życie. Wszystko przez księcia Karola i jego rozliczne romanse, których wcale nie ukrywał przed małżonką. Andrew Morton, przyjaciel i dziennikarz znajdujący się blisko rodziny królewskiej ujawnił transkrypcje z wywiadów, jakie przeprowadzał z Dianą – ich treść nie zostawia wiele pola dla wyobraźni.

Informacje, które ujawniło Daily Mail jednoznacznie wskazują księcia Karola jako winnego wszystkich nieszczęść księżnej Diany. Rodzina królewska również nie kwapiła się, by pomóc kobiecie, gdy romans Karola i księżnej Camilli wyszedł na jaw – królowa Elżbieta nie chciała nawet o tym rozmawiać. Jej syn miał przez wiele lat znęcać się psychicznie nad swoją małżonką, a rozłam w ich pożyciu był na językach całego świata.

Księżna Diana prawie nie znała księcia Karola przed ślubem. Nie uwierzycie, ile razy byli na randkach

Głośna separacja i medialny rozwód doprowadziły wreszcie do tragedii. Notorycznie prześladowana przez paparazzi Diana zginęła w 1997 roku w Paryżu – samochód, którym uciekała przed pościgiem rozbił się.

Wygląda na to, że sytuacja w rodzinie królewskiej może zrobić się bardzo napięta. Ciekawe co na te rewelacje powiedzą książę Harry i książę William?

Książę William obwinia siebie i księcia Harry’ego za śmierć księżnej Diany! “Zawiedliśmy ją”

Jak księżna Diana dbała o figurę?

Jak księżna Diana dbała o figurę?

Księżna Diana i książę William z synami: Harrym i Williamem (fot. ONS)

Księżna Diana i książę William z synami: Harrym i Williamem (fot. ONS)

 


Jak księżna Diana dbała o figurę?

Jak księżna Diana dbała o figurę?

Księżna Diana - jaką miała dietę? Co jadła?

Księżna Diana - jaką miała dietę? Co jadła?

Księżna Diana w tiarze

Księżna Diana w tiarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×