Zapowiedź nowego serialu księcia Harry’ego trafiła do sieci. Rozdzierające serce sceny z pogrzebu Diany to dopiero początek

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry jest bohaterem nowego programu, który będzie miał premierę w najbliższy piątek. Do sieci właśnie trafił zwiastun, w którym nie brakuje mocnych scen.

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Porzucili życie w Wielkiej Brytanii i przenieśli się za ocean. Najpierw mieszkali w Kanadzie, tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Kupili posiadłość położoną w spokojnej okolicy w sąsiedztwie gwiazd.

Książę Harry w nowym projekcie. Poruszające sceny z pogrzebu Diany

Chociaż małżonkowie nie reprezentują już interesów rodziny królewskiej nie narzekają na brak obowiązków. Podjęli kilka odważnych decyzji – podpisali umowy z Netflixem i Spotify, udzielili wywiadu telewizyjnego, ogłosili ciążę Meghan na łamach magazynu People. Księżna napisała książkę, która trafi do sprzedaży w czerwcu.

Książę jest jednym z bohaterów serialu dokumentalnego The Me You Can’t See, w którym zostanie poruszony wątek zdrowia psychicznego. Premierę zaplanowano na piątek, 21 maja w Apple TV. Do sieci trafił właśnie zwiastun wspomnianego programu. Otwiera go wywiad Harry’ego i Oprah. Legendarna dziennikarka mówi, że problem bólu psychicznego dotyka ludzi na całym świecie:

Na całym świecie ludzie doświadczają jakiegoś bólu psychicznego, psychologicznego i emocjonalnego.

Harry jej odpowiada:

Jakie określenia słyszałaś o zdrowiu psychicznym? Szaleństwo…

Oprah reaguje i tłumaczy, dlaczego dzielenie się swoją historią jest takie kluczowe:

Przy piętnowaniu bycia nazywanym„ innym ”, opowiadanie historii jest kluczowe, aby móc powiedzieć, co mi się przydarzyło.

W zapowiedzi pokazano kilka ujęć związanych z życiem Harry’ego. W tym rozdzierające serce sceny z pogrzebu księżnej Diany w 1997 roku. Książę miał wówczas 12 lat. Stał na czele konduktu pogrzebowego, który przeszedł ulicami Londynu. Tuż obok niego stali brat William, ojciec Karol oraz dziadek książę Filip.

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

W jednej ze scen książę Harry zdobył się na szczere słowa:

Podjęcie decyzji o otrzymaniu pomocy nie jest oznaką słabości, w dzisiejszym świecie bardziej niż kiedykolwiek jest to oznaka siły.

W dalszej części materiału u boku księcia pojawia się jego żona, Meghan. Ma na sobie T-shirt Raising the Future. Na nagraniu widać też ich syna, Archiego. Pokazano sceny z jego pierwszych urodzin, które zarejestrowano w 2020 roku. Oprócz męża Markle w serialu dokumentalnym wezmą udział inni znani goście, tacy jak m.in. Lady Gaga, Glenn Close i gwiazdy NBA DeMar DeRozan i Langston Galloway.


Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×