Szukaj

Harry chciał odejść z rodziny królewskiej o wiele wcześniej! To wszystko przez szokującą propozycję królowej

Królowa Elżbieta II, książę Harry i Meghan Markle

Królowa Elżbieta II, książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i jego żona Meghan już od kilku miesięcy żyją na własny rachunek. Małżeństwo zdecydowało się na wyjazd do USA i to właśnie tam rozpoczęli nowe, wspólne życie. Okazuje się, że tę decyzję Harry podjął znacznie wcześniej. Wszystko przez propozycję Królowej Elżbiety II.

Książę Harry i Meghan Markle na początku tego roku podjęli decyzję, która była wielkim szokiem dla całego świata. Z końcem marca wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Razem z synem postanowili wyjechać najpierw do Kanady, a później przenieśli się do USA. Małżeństwo zamieszkało w pięknej rezydencji na wzgórzach Beverly Hills. Chociaż Sussexowie zdecydowali się odciąć od rodziny królewskiej i prowadzić życie na własny rachunek, to nadal podkreślali, że będą wychowywać syna w poszanowaniu dla monarchii.

Odkąd amerykańska celebrytka została żoną Harry’ego, to nie cieszy się on zbyt dobrą prasą. Małżeństwo nie zjednało sobie sympatii ani Brytyjczyków, ani Amerykanów. Tabloidy cały czas donoszą o kolejnych skandalach z udziałem Meghan, a nawet o tym, że złożyła ona dokumenty rozwodowe. Aktorka z przeszłością, nie spodobała się również Królowej Elżbiecie II, jako kandydatka na żonę dla jej wnuka. Ponadto w prasie aż roi się od doniesień, o tym, że to właśnie Meghan nakłoniła księcia do wyjazdu z Wielkiej Brytanii.

Książę Harry chciał decyzję o opuszczeniu monarchii podjął dużo wcześniej

W żonie księcia Harrego upatruje się tej, która skłóciła go z całą rodziną. Zwłaszcza z jego babcią i bratem. Królowej Elżbiecie miała zajść za skórę poprzez notoryczne łamanie dworskiej etykiety. Według najnowszych informacji to nie za namową żony, książę postanowił odejść z monarchii. Decyzję tę podjął samodzielnie.

Wszystkie plany zdradziła królewska biografka, Angela Levin, w dokumencie Harry et Meghan, les affranchis (Harry i Meghan, uwolnieni). Miała ona przeprowadzić kilka rozmów z księciem Sussexu, który opowiedział jej o swoich dylematach. Sprawę o opuszczeniu Wielkiej Brytanii przesądziła jedna z propozycji jego babci.

Królowa Elżbieta przed ślubem Harrego i Meghan miała poprosić wnuka o podpisanie umowy przedmałżeńskiej. Między monarchinią a jej wnukiem miała wywiązać się awantura.

Królowa chciała, aby Harry i Meghan podpisali umowę, zgodnie z którą Markle otrzymałaby określoną kwotę pieniędzy podczas ewentualnego rozwodu. Harry był wściekły, że Elżbieta zaproponowała mu coś takiego – mówi biografka.

Harry miał być bardzo oburzony propozycją swojej babki. Jasno przedstawił jej swoje stanowisko w tej sprawie.

Powiedział królowej, że będzie z Meghan przez całe życie, absolutnie jej ufa i niczego nie podpisze. Umowa przedślubna wydawała mu się obrazą dla przyszłej żony. Zresztą ona również nie miała ochoty niczego podpisywać – dodała Angela Levin.

Okazuje się, że Harry swoją decyzję o opuszczeniu królewskiego rodu i rezygnacji z pełnienia obowiązków względem królowej podjął znacznie wcześniej.

 


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle (1)

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×