Szukaj

Książę George powierzył swojemu ojcu bardzo odpowiedzialne zadanie! Książę William musi to wykonać na Cyprze!

Książę William ośmieszony, książę George

Książę George pożegnał księcia Williama w wyjątkowy sposób

W środę księżna Kate i książę William polecieli na Cypr, gdzie podczas jednodniowej wizyty okazali wsparcie dla wojskowych i ich rodzin, którym w tym roku święta Bożego Narodzenia przyjdzie spędzić oddzielnie. Zanim jednak małżonkowie udali się w podróż na południe Europy, William spędzał czas na rozmowach ze starszym synem. Z ust chłopczyka padły zaskakujące słowa.

Okazuje się, że książę George powiedział mu, że woli helikoptery od bardziej efektownych samolotów. Sekret ten publicznie zdradził książę Cambridge:

George zapytał mnie dziś rano: “Gdzie idziesz tatusiu?”, i odpowiedziałem: “Zobaczę kilku pilotów latających szybkimi dżetami” – przyznał William, który śmiejąc się dodał: Powiedział także: “jeśli zobaczysz helikopter, zrób mi zdjęcie”.

George zamiłowanie do pojazdów latających z pewnością odziedziczył po ojcu. William niegdyś był pilotem helikoptera dla Angielskiego Pogotowia Lotniczego East, a także służył w Królewskich Siłach Powietrznych.

Nic więc dziwnego, że wśród osób, które przyszły na środowe spotkanie, odnalazł niektórych swoich kolegów. W odległości kilku miejsc od Williama siedzieli sierżant David Sheppard i Dickie Myers.

Dodajmy, że książę i księżna w podróż udali się w środę, tuż po przyjęciu wigilijnym dla rodzin wojskowych w Kensington Palace. W tym czasie uczestnikom wręczono prezenty świąteczne, aby w ten sposób docenić wkład, jaki żołnierze wkładają w rozwój i ochronę kraju:

Kiedy zbliżamy się do Bożego Narodzenia, Kate i ja czujemy, że pochwała za waszą pracę i uznanie waszych ofiar  i poświęceń jest dokładnie tym, co wam się należy – podkreślał William podczas jednego z przemówień.

Często są to osoby, którym nie zależy na uznaniu, a przede wszystkim na dobrej służbie.

Gdzie książę George nauczył się takiego słowa?! Taki mały, a już pokazał swój talent

Księżna Diana nie byłaby zachwycona. Książę George ma paskudny nawyk, którego wprost nie znosiła

Książę William wpadł w panikę! Nie potrafi zapanować nad George’em i Charlotte! To brzmi jak uzależnienie!


George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

×