Szukaj

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk szaleją na egzotycznej plaży wśród świń! To najlepsze zdjęcia z podróży poślubnej jakie widzieliśmy!

Krzysztof Piątek wraz żoną wybrali się na romantyczne wakacje. Para spędza miesiąc miodowy na wyspie pełnej świń. Urocze zdjęcia trafiły do sieci.

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek podróż poślubna Bahamy

Krzysztof Piątek ma za sobą rewelacyjny sezon w zespole AC Milan. Fani są z niego zadowoleni, ale jeszcze bardziej trener, który nie szczędzi mu pochwał za grę na boisku. Transfer do Milanu nie mógł przejść obojętnie w plotkarskiej prasie, a piłkarz wnet zyskał nowych fanów. Kolejnym powodem do dumy jest ślub z piękną Pauliną Procyk. 1 czerwca para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ceremonia odbyła się w łagowskim zamku, do którego przybyła rodzina i przyjaciele młodej pary.

Teraz przyszedł czas na podróż poślubną. Para postanowiła wykorzystać ten wspaniały moment i chwilę przerwy między rozgrywkami Krzysztofa i udać się do raju. Ich pierwszym przystankiem był Nowy Jork, w którym zawsze chcieli chwilę pomieszkać, następnie spędzili czas na wypełnionej słońcem Florydzie. Teraz, ku zaskoczeniu wszystkich, odwiedzili malownicze Bahamy! Czy mają zamiar zwiedzić cały świat?

Fanów zaintrygowały zdjęcia z plaży pełnej świń. Wielu zaczęło dopytywać, czy piłkarz nie woli kąpać się ze swoją żoną niż z tymi uroczymi zwierzątkami. To musi być naprawdę nietypowe zjawisko dla każdego turysty odwiedzającego tę wyspę. Paulina chyba nie była zazdrosna, bo postanowiła także wrzucić na swój Instagram fotkę zwierzaków. Jedna z nich ma naprawdę pogodny wyraz twarzy, o ile w ogóle tak można powiedzieć o świnkach.

Młodej parze życzymy udanego eksplorowania okolicy. Czy to na pewno ostatnie miejsce, jakie odwiedzą państwo Piątek?

Zobacz: Krzysztof Piątek zabrał piękna żonę w luksusową podróż poślubna!

Zobacz: Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał żonę do raju!


Krzysztof Piątek - InstagramKrzysztof Piątek - Instagram

Krzysztof Piątek - Instagram

Paulina Piątek - Instagram

Paulina Piątek - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×