Szukaj

Ta wielka polska piosenkarka kończy karierę! “Już 15 stycznia zagra pożegnalny koncert…”

Krystyna Prońko kończy karierę

Krystyna Prońko kończy karierę

Krystyna Prońko to znana polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Na pewno każdy z nas zna jej największe hit Psalm stojących w kolejce, czy Jesteś lekiem na całe zło.

Jak się okazuje, artystka w tym roku kończy karierę. Na oficjalnej stronie internetowej gwiazdy jest zarezerwowanych tylko kilka terminów, a do niedawna jej grafik pękał w szwach. Pani Krystyna ma 70 lat i najwyraźniej teraz chce skupić się na swojej działalności samorządowej.

Już 15 stycznia pani Krystyna Prońko zagra specjalny, pożegnalny koncert. Poza kilkoma sporadycznymi występami nie będzie już występowała na scenie – mówi dla Super Expressu  Piotr Prońko, menedżer artystki

Od 2014 roku jest radną miasta Warszawy. Musiała złożyć oświadczenie majątkowe, z którego dowiedzieliśmy się, że ma około pół miliona złotych oszczędności w różnych walutach. Do tego dochodzą dom i mieszkanie o wartości 300 tys. zł. Na jej konto wciąż wpływają także pieniądze z uzyskanych praw autorskich, około 30 tys. złotych rocznie. Nie musi więc martwić się o to z czego będzie żyła.

Zobacz: Koniec kariery młodej polskiej gwiazdy! „Nie wracam do aktorstwa”

Krystyna Prońko, konferencja prasowa festiwalu w Opolu 2016 (fot. ONS)

Krystyna Prońko kończy karierę

Krystyna Prońko

Krystyna Prońko

Krystyna Prońko - akcja charytatywna Kulturalne serca

Krystyna Prońko kończy karierę


Jakiej muzyki słuchasz najchętniej?

×