Królowe życia: Odwyk i łzy Dagmary Kaźmierskiej. Przygotujcie chusteczki [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

W premierowym odcinku nie zabraknie wielu wzruszeń. Dagmara i Jacek, by ratować swojego przyjaciela, musieli podjąć bardzo trudną decyzję. Aby wyrwać Wicie ze szponów nałogu, zawieźli go do Ośrodka leczenia uzależnień. Polało się wiele łez.

Królowe życia to show, które pokochały miliony widzów. Losy Dagmary, Gabriela, Rafała, Izy i Kasi Polacy oglądają z zapartym tchem. Każdy z bohaterów to niezwykle barwna i indywidualna postać. Jedni ich kochają, w innych wzbudzają skrajne emocje. Na pewno nie można odmówić im kreatywności i własnego zdania. Każdy z nich żyje według indywidualnych zasad i ma pomysł na swój sukces i królewskie życie.

Królowe życia: losy bohaterów w nowym sezonie

W nowym sezonie będziemy mogli zobaczyć kontynuację losów wszystkich bohaterów. Iza i jej ukochany pobrali się, a ich związek wkroczył na kolejny etap. W najbliższych odcinkach będziemy mogli obserwować, jak układa im się w małżeństwie – na pewno nie będzie nudno. Rafał i Gabriel wrócili do siebie. Gejowska para planuje na nowo pielęgnować swój związek. Panowie zrozumieli, że bardzo się kochają i muszą pracować nad uczuciem. Dagmara natomiast w dalszym ciągu będzie walczyła o swoje zdrowie. Po wypadku samochodowym jej życie wywróciło się do góry nogami – ale jak przystało na prawdziwą królową, bohaterka się nie poddaje i walczy o powrót do pełnej sprawności. Przed nią jeszcze jedna poważna operacja, która będzie miała kluczowe znaczenie dla jej dalszych losów. Celebrytka podchodzi do wszystkiego z optymizmem i z nadzieją patrzy w przyszłość.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska tonie we łzach

W nowym sezonie programu nie zabraknie wzruszeń. W pierwszym odcinku przed Dagmarą i Jackiem bardzo trudne zadanie. Podjęli oni decyzję o odwiezieniu swojego wieloletniego przyjaciela Wicia na odwyk. Mężczyzna od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu, już kilkukrotnie obiecywał, że zerwie z nałogiem, jednak nie potrafi dotrzymać słowa.

On już naprawdę potrzebował pomocy – wyznaje Dagmara

Wiciu przez nałóg stracił już dom, pracę, oraz swoją ukochaną Basię. Przyjaciele wiedzą, że terapia to dla niego jedyny ratunek. Mają nadzieję, że Ośrodek leczenia uzależnień pozwoli mu stanąć na nogi i odzyskać miłość swojej ukochanej oraz normalne życie. Jest to bardzo trudna chwila dla całej trójki. Nie obędzie się bez łamiących serce słów i wylanych łez.

Kiedy do mnie przyjedziesz? Zostawiasz mnie – pyta Witek.

Ja nigdy nikogo nie zostawiłem człowieku, a Ciebie, kolegi? – odpowiada ze łzami w oczach Jacek.

My Cię nigdy nie zostawimy, to dla Twojego dobra – dodaje Kaźmierska.

Zapowiedź odcinka obejrzycie poniżej.


Królowe życia

Królowe życia

KZ8_ODC6_TEXTLESS_h264.00_23_30_14.Still067
KZ8_ODC6_TEXTLESS_h264.00_23_29_10.Still066

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×