ExclusiveTak zakończył się konflikt Dagmary z Gabrielem i Rafałem. Królowa życia zostawiła im krótką wiadomość przed naszą kamerą

Tak zakończył się konflikt Dagmary z Gabrielem i Rafałem. Królowa życia zostawiła im krótką wiadomość przed naszą kamerą

Dagmara Kaźmierska, Rafał i Gabriel z Królowych życia
Dagmara Kaźmierska, Rafał i Gabriel z Królowych życia

24.11.2021 06:00, aktual.: 24.11.2021 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hit stacji TTV Królowe życia na przestrzeni lat wylansował kilka barwnych postaci show-biznesu. Jedną z największych gwiazd programu bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska. Celebrytka zyskała sympatię widzów dzięki swojej otwartości i szczerości. Wielu z nich interesowało się również jej losami poza programem. Z tego powodu zaczęli obserwować ją na Instagramie. Profil celebrytki śledzi już ponad milion użytkowników.

Dagmara nie może narzekać na brak zajęć. Poza Królowymi życia skupia się na promocji swojej autobiografii, która już zyskała status bestsellera na stronie Empiku. 46-latka opisała w niej kulisy życia miłosnego, dzieciństwo oraz moment, w którym trafiła do więzienia. To jeszcze nie wszystko. Kaźmierska z okazji 10-lecia istnienia stacji TTV, została zaangażowana do nowego programu.

Dagmara Kaźmierska o konflikcie z Rafałem i Gabrielem z Królowych życia

Poza Dagmarą Królowe życia wylansowały pierwszą homoseksualną parę, jaka wzięła udział w programie – Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. Mężczyźni jakiś czas temu postanowili rozstać się z produkcją. Nie wiadomo do końca z jakiego powodu. Oświadczenia obu stron zawierają skrajnie różne informacje. Mimo tego lubią komentować to, co dzieje się telewizyjnym show.

Jakiś czas temu Kaźmierska zamieściła zdjęcie, na którym daje buziaka reżyserowi programu. Szybko pojawiły się spekulacje o ich romansie. Gabriel dał pstryczka w nos Dagmarze, sugerując, że sezon jest nudny, ale może będzie ciekawiej, jak dołączy do niej kolega z fotografii:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie "KŻ". Może ożywi ten program.

Celebrytka niemal natychmiast odpowiedziała na zaczepkę:

Gabriel Seweryn, uważam, że Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak Wy się prowadzicie ze swoim ,"PARTNEREM RAFAŁKIEM", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc... To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak WY i wypierać się przeszłości. Trudniłam się sutenerstwem i H...J komu do tego. A już najbardziej TOBIE, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych HU...W w DU...E, co mieliście Wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo NIE CHCIEJ, ŻEBYM SIĘ URUCHOMIŁA. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z Tobą – Wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. H...J przez samo H ... specjalnie dla Ciebie BURKU

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, jak obecnie wyglądają jej relacje z Rafałem i Gabrielem. Słowa gwiazdy show mogą wielu zdziwić:

Nie mam z nimi w ogóle kontaktu. Ani telefonicznie, ani nic. Jakoś za tym bardzo nie tęsknię. Jestem otwarta na każdego. Jestem bardzo przyjaźnie do wszystkich nastawiona. Oczywiście – jako kobieta pierwsza bym się nie przywitała, to jest normalne. Ale jeżeli przyszliby i się przywitali, to jestem jak najbardziej za. Padło trochę słów, które być może powinny paść, być może nie powinny. Było jak było. Mądry się łączy, głupi się rozstaje. Ludzie, którzy cały czas się skłócają i są zawzięci w tym i zapiekli w tej swojej kłótni, to jest w ogóle niepotrzebne. Bo życie jest za krótkie, świat jest zbyt piękny i trzeba z każdym żyć w zgodzie.

Gwiazda przyznała również, że nie żywi urazy do chłopaków, ale nie zależy jej jakoś specjalnie na kontakcie. Przed naszą kamerą zostawiła im krótką wiadomość:

Ja do nich nie mam nic. Jeśli oni coś mają do mnie, to generalnie nie bardzo mnie to interesuje.

Myślicie, że się pogodzą?

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn - premiera "Pętli" Patryka Vegi
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn - premiera "Pętli" Patryka Vegi
Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021
Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021
Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej
Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także