Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych...

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!
Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne...

Dziś niedziela, 24.06.2018

Niewiarygodne! Królowa Elżbieta II po raz pierwszy w historii złamała żelazną świąteczną zasadę! Wszystko dla Meghan Markle!

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II złamała zasadę dla Meghan Markle

Chyba nawet sama Meghan Markle nie spodziewała się, że jej postać wzbudzi aż takie zainteresowanie mediów. Aktorka od czasu ogłoszenia zaręczyn z księciem Harrym jest nieustannie na celowniku tabloidów, fotoreporterów, serwisów prasowych i paparazzi. Nic dziwnego – Meghan wprowadza zupełnie nową jakość do brytyjskiej rodziny królewskiej,  jej związek z księciem Harrym do niedawna nazywano mezaliansem – Meghan jest starsza, jest aktorką i jest rozwiedziona. Dodatkowo jej matka jest Afroamerykanką, więc Meghan reprezentuje sobą to, czego jeszcze na brytyjskim dworze nie było. Jak się okazuje – Harry podjął doskonałą decyzję!

Królowa bardzo lubi Meghan i wybacza jej drobne wpadki. Aktorka udzielała się już charytatywnie, jest serdeczna, bezpretensjonalna, pełna zrozumienia i bardzo kocha swojego przyszłego męża, w związku z czym Elżbieta postanowią złamać zasadę panująca w rodzinie Windsorów od zawsze – do świątecznego stołu zasiada tylko rodzina, co rozumiane jest albo przez więzy krwi albo przez zaślubiny. Nikt kto nie pochodzi z rodziny królewskiej nie „wżeniony” w nią, nie może uczestniczyć w Świętach Windsorów…. oprócz Meghan! 

Jak donosi Us WeeklyMeghan spędzi całe Święta w pałacu razem z całą rodziną królewską zgodnie z decyzją podjętą przez Elżbietę. Aktorka jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i podobno gorączkowo zastanawia się nad prezentem dla babci ukochanego.

Co byście kupili Królowej pod choinkę?

90-letnia królowa Elżbieta II nie zna litości! Nie przyjdzie na ślub wnuka przez bezsensowną zasadę!

W rodzinie królewskiej stanęła bardzo skromna choinka, ale nie to jest najdziwniejsze. Królowa Elżbieta II zaskoczyła czymś jeszcze! To tak można?

Wyciekło całe menu królowej Elżbiety II! Sekret na jej długowieczność ujawniła bliska osoba!

 Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?

Komentarzy: 3


Ania ? | 9 stycznia 2018, 18:13

I co się dziwić? Przecież Harry ma 33 lata i jeszcze nigdy nie spotkał dziewczyny z którą myślał o stałym związku, wspólnej przyszłości. Nic więc dziwnego, że gdy trafia się okazja królowa nie ma zamiaru jej odpuścić. Wybacza Meghan wpadki, łamie dla niej zasady i chce jak najszybciej mieć to za sobą. Chce zobaczyć wnuka na ślubie dopóki jeszcze żyje i może pilnować ich związku.


Gość | 8 grudnia 2017, 11:45

Wibrator


Gość | 8 grudnia 2017, 08:17

Meghan będzie przyciągała ludzi , jest bardzo atrakcyjna


Dodaj komentarz
×